Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Női szempontból egy egészségtu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szempontból egy egészségtudatos férfi inkább b*zis mint férfias?

Figyelt kérdés
Aki sportol, figyel a testsúlyára, étkezésre, testápolásra.
2023. szept. 3. 16:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Én akkor egy másik-másik bolygóról vagyok. A gyakorin minden fekete-fehér. Ha egy pasi elmegy egy Rossmann előtt, már bvzi lesz. Az én valóságom az, hogy - 9 éve vagyok a párommal, tehát ez csak egy pasi lesz, de - mikor összejöttünk, ő semmit nem használt, én mindent. És ő kért tőlem segítséget, hogy nagyon száraz az arca, konkrétan néha tépkedte a bőrt az álláról, adjak neki valamit. Kerestünk neki krémet, és tök boldogan keni magát este. Aztán mikor látta a kis szemtapaszaimat, neki is kellett, mert szeretne frissebbnek tűnni. Szerintem friss, de azóta duplaannyit veszek, és azt is boldogan teszi fel.


Nekem ez kib*szott vonzó, mert nem én vagyok az ok rá. Belenéz a tükörbe, azt gondolja, hogy nézhetne ki jobban, és megteszi.


Ugyanez van a kajával. Mindketten szeretünk enni sajnos, de eddig egyikünk sem hízott egy méretet sem, mert ott van bennünk ez a gát, vagy "korrekció". Mindketten olyanok vagyunk, hogy ha feszül a gatya, visszább veszünk. :D Vagy kevesebbet/normálisabbat eszünk, vagy extra edzést tolok, ő meg elmegy futni/focizni. Nincs olyan, mint itt a kérdéseknél, hogy "a párom 30 kilót hízott, hogy mondjam el neki?".


Szerintem ennek kéne a normának lenni. Hogy az emberben, nemtől függetlenül legyen egy belső igény, hogy jobban nézzen ki annál, mint ami. Vagyis ki tudja hozni a legtöbbet abból, amit kapott.

2023. szept. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
A 2 között sok az átmenet.
2023. szept. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!