Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miét nem hajlandó senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miét nem hajlandó senki elfogadni, ha valaki kevésnek tartja magát egy kapcsolathoz?

Figyelt kérdés

#értéktelenség #Nem jó ember
ma 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Mert senkit nem érdekel. Egyszer majd rájössz, hogy mennyire nincs értelme semminek sem, amit mondasz, mert úgysem hallja meg senki. És nem is érdekel senkit.


Azért remélem minél később érsz el idáig a gondolatmenetben, mert onnantól... még rosszabb minden.

ma 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A "nem tudom elfogadni" meg "nem tudom megérteni, hogy vki ezt gondolja" ez 2 külön dolog.

De ha már nem elfogadásról beszélünk, sajnos azért nem fogadják el sokan, mert nagyon sok ember ezzel takarózik, amikor egyszerűen csak játszik a másik érzéseivel, már az elején sem gondolta komolyan, vagy talált vki jobbat... jön ez a "nem érek hozzád fel, túl jó vagy hozzám" típusú bullshit, hogy a másik ne mondhassa rá, hogy egy inkorrekt f...fej, mert az már ugye nem annyira fincsi, amikor az illetőt a saját gyarlóságával szembesítik. És emiatt az ilyen szöveget akkor is hajlamos sok ember a kamuzással meg a gyáva ürügykereséssel azonosítani, amikor őszinte.


De van, aki egyszerűen csak nem érti meg. Ha a másiknak jó vagy, akkor nem vagy hozzá kevés. Akkor csak komplexusos vagy, azon meg a pszichológus tud segíteni.

ma 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2. Soha senkinek nem kelletem, nem is volt párom. Szóval ilyeneket én nem csináltam senkivel.
ma 13:14
 4/11 anonim ***** válasza:
Engem a legkevésbé sem érdekel ha valaki így érez.
ma 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De az nem azt jelenti, hogy kevés egy párkapcsolathoz, vagy magához a párkapcsolathoz. Hanem hogy vagy szerencsétlen az ismerkedésben, vagy egyéb difijei vannak, amiken párkapcsolattól függetlenül is érdemes lenne dolgozni, vagy szimplán nagyon nem vonzó. Azt a megfogalmazást már inkább elfogadnám, hogy "nem akar senki engem párkapcsolatra, aki szimpatikus lenne".
ma 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5. Erre jön a szövegelés, hogy sok hal van a tengerben, meg ne csüggedjél, meg mindenkinek megvan a párja, csak keresni kell.

Azt szoktam mondani:

Akihez elég jó lennék, az nekem nem kell, mert több probléma lenne, mint amit megad.

De erre is mindig megy a kötelező pozitivkodás, vagy az oltás hogy mekkora nőgyűlölő s@gg vagyok.

ma 13:24
 7/11 anonim ***** válasza:

6.


De ezek csak üres frázisok, senki nem gondolja komolyan. Bele se gondolnak, csak mondják, mert ezt így illik.

ma 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én elfogaodm. Azt gondolsz saját magadról amit akarsz.

Megértnei nem értem meg. Aki nem tartja magát elég jónak, az szerintem (SZERINTEM!) jó lenne, ha elmenne pszichológushoz, mert 1-2 belfektetett energiával draszitkusan tudná emelni az életminőségét.

Persze ha valaki nem akarja jobáb tenni a saját életét, szíve ügye, elfogadom. Hülyének tartom, de elfogadom. Csak ne legyen közöm hozzá.

ma 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8. 5 teljese hónapot, és alkalmanként 15000ftot dobtam ki pszihologusra felesleges volt az egész.
ma 14:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Én elfogadom, totál hidegen hagy. Ugyannyira nem érdekel, mint amennyire nem foglalkozom vele. Mindenki élje úgy az életét, ahogyan szeretné, amíg azzal nem bánt másokat.
ma 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!