Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képes néhány fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képes néhány fiú arra, hogy azt mondja "nem tetszel" / "nem hiszem hogy összejöhetnénk"?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett egy srác. rengeteget beszélgettünk. kérdeztem hogy van-e barátnője, mondta hogy nincs, és hogy most nemis kell neki. de 1 hétre rá összejött egy csajjal.
2011. febr. 27. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
nem adtál egyértelmű jeleket és ment máshoz.ennyi
2011. febr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szerintem elég egyértelmű jeleket adtam...
2011. febr. 27. 16:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez lehet h egyedi de pl a pasik egy része(én is) úgy vagyunk ezzel, hogy ha a csaj szép, és nincs vele semmi bajom, ráadásul még okos is, akkor nem kell a szerelem, össze jövök vele akkor később még kialakulhat

19F

2011. febr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért de ilyet a lányok sem mondanak. Legfeljebb kitérnek a válaszadás elől, vagy azt mondják h fontosabb vagy barátként, stb.

Amúgy lehet azt a másik lányt már hamarabb kiszemelte és azért nem mondott neked, mert nem tudta összejön-e a dolog a másikkal.

2011. febr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez látod jó kérdés...

Én egyszer elmondtam egy srácnak, hogy nagyon tetszik, pedig már nem vagyok tini, ő meg pláne nem, láttam rajta, hogy ledöbbent, és csak nevetve annyit mondott, hogy jó. Lehet ott kellett volna hagynom, de én addig hebegtem habogtam, amíg azt mondta, neki más tetszik. Majd ráírtam neten, de ismét lekoptatott, hogy alakul egy lánnyal valami kapcsolata, én jól tudom, hogy nincs semmiféle más lány, persze tetszhet neki sok mindenki, de nem alakult neki semmilyen kapcsolata, és hogy őszinte legyek, jobb lett volna azt hallani, hogy te nekem nem tetszel, még ha most ez furán is hangzik, de jobban esett volna, végülis ízlések és pofonok. Amúgy is akkor már elmondhatta volna milyen az ő ideálja, vagy csak, hogy mit kéne változtatni magamon, és akkor talán egyszer mással, máskor már jobban alakulnak a dolgok, de mostmár mindegy ez van.

20/L

2011. febr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hahaha... ugyanezt a kérdést feltehetném én is, a nőkkel kapcsolatosan. mindenki más, mindenki máshogy viselkedik, van aki tahó, van aki nem...
2011. febr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jó, lehet nem mindenki képes ilyet mondani, de akkor mondja azt hogy egy másik lány tetszik neki (ha van / ha nincs) minthogy azt mondja hogy ő boldog szingliként, de utána már össze is jön vkivel :/
2011. febr. 27. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!