Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jártam egy sráccal, de szakíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártam egy sráccal, de szakítottunk. Rájöttem, hogy mégis szeretem. Összejöhetnénk újra? (BŐVEBBEN LENT! )

Figyelt kérdés

3 hétig jártam egy sráccal.Előtte nagyon jó barátok voltunk kb. 2 évig..egy kiállításon jöttünk össze.

Aztán 3 hétre rá elkezdtünk dumálgatni..és a végén úgy döntöttünk,hogy legyen vége.Békében váltunk el..most is nagyon jó barátok vagyunk.Sokat szoktunk beszélgeti,sms-ezni,MSN-ezni.

Rájöttem,hogy még mindig nagyon szeretem,és hiányzik.

Szoktam rá utalni néha,ha beszélünk,hogy jó lenne...de nem igazán tudom kivenni,hogy ő érez-e még valami irántam.

Szerintetek újra kezdhetnénk még?

Vagy hogyan szedjem ki belőle,hogy ő mit szeretne?

(egy év korkülönbség van köztünk..ő 17 éves)


Egy 16 éves elkeseredett lány


2010. jún. 17. 03:28
 1/5 tetro ***** válasza:
szerintem vannak lányok, akik általában utólag szeretnek. elég fiatal vagy még, változz meg, és legközelebb ne űzd el azt, aki szeretne...
2010. jún. 17. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem utólag szerettem..és miért űztem volna el..elolvastad a kérdést?


Minden esetre köszönöm a választ,megy a plusz!:)

2010. jún. 17. 04:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan kérdezz rá... Ennél biztosabb megoldás nincs, mert mi úgyis mindent félreértelmezünk nőként :S
2010. jún. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azóta,mióta feltettem a kérdést..kb. 10 percenként lesem,hogy írt-e valaki..ééés véégre!!:D:D


2. válaszoló köszönöm szépen:)

2010. jún. 17. 07:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom ö milyen pasi.

Mármint hogy mennyire szeretik öt a nök általában..

Mert ha sok a lehetösége amúgy akkor sztem simán kivert már a fejéböl.

Ha viszont kevésbé az a bratt pitt tipus, félénk stb., akkor simán akarhat még téged.

2010. jún. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!