Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan tovább?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szerelmes lány kérdése:

Szerintetek hogyan tovább? Szerintetek bejövök neki, ha igen akkor mit tegyek? Szerintetek összejöhetnénk? és ezek a jelek tényleg arra utalnak hogy bejövök e neki és hogy szeretne e valamit?

Figyelt kérdés

Tegnap este buliban voltam és ott volt az a srác is aki régebben beprobálkozott

de visszautasitottam. Tegnap este felkért táncolni és igent mondtam,

közbe bezsélgetünk és mondta hogy szép a hajam mondtam hogy köszi.

Megkérdeztem hogy miért mert mondta hogy szép és az az ideálja a vörösek rámenősek.

A szökék meg néha tulzásba viszik az ölegetéssel. és utána mondta hogy nézegette

a képeim és hát eleg jók meg csini. Elmondtam neki hogy hülye voltam mikor nemet mondtam

és hogy nem kellett volna. Azt is megbeszéltük hogy mi lenne ha.

Aztán ugye fogta a derekam és megcsókolt én meg vissza.

Nem érzetem még ezt az érzést de remegett a lábam, mikor rám nézett én meg rá

olyan jo vt meg volt a közös összhang és mikor átölelt érzetem a védelmet

a szeretete egy szoval úgy éreztem hogy egyéváltunk, összeolvadtunk.

Még azt is mondta hogy jócsaj vagyok és idézem:a Női ideálom vagy" és szép vagy.

Buli után mikor jöttem haza egész uton rajta gondolkoztam ő jár a fejembe,

és még most is rájöttem hogy nagyon szerelmes vagyok belé és nem tudom hogy

mitévő legyek. Csak rajta kattogok már tegnap éjjel ota:S csak Ő van előttem.és már nagyon régóta ismerem mert ő is probálkozott nemrég.


2011. júl. 23. 12:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugyan miből gondolod, hogy bejössz neki? A fiúk csak a nekik nem tetsző lányokat csókolják meg.

Bakker, most hencegni akartál vagy tényleg van kérdésed?

2011. júl. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!