Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a 20 vagy annál idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a 20 vagy annál idősebb fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés
+/- 1-2 év. ( és maimum 30 évig. ) 15/L
2011. febr. 22. 18:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, miért kellett kiakadni a válaszomon.


"

"Egyébként ez velem is így van/volt, ennyi idős koromban 19 éves barátom volt, és azért, mert a korosztályom fiú tagjai idióták voltak, és csupán a szexre meg a f@szverésre tudtak összpontosítani."


...közben te már annyira de annyira érett voltál hogy puszilkodáson járt a kis agycsökevényed és virágocskákkal volt telerajzolva a kezed? Fasza..."


Én egyetlen árva szóval sem említettem, hogy én mennyire, de mennyire érett lettem volna. Azért írtam mondandóm első X sorát, hogy ezzel afelől is orientáljak, én sem voltam érettebb a korosztályomnál 15 évesen.

Hatalmas IQ fighter lehetsz, hogy nem vetted ki ezt a szavaimból.


Kérdező:

"

19 éves barátos. LESZAROM HOGY NEKED HÁNYÉVES BARÁTOD VOLT ÉS MILYEN LELKI-TRAUMA ÉRT MERT MEGAKARTAK HÚZNI. egyéni szociális probléma.

nyomorultak.. :)

"


Nem tudom, hogy ez nekem szól-e, vagy ki lett törölve az adott potenciális válaszadó válasza. Nagy valószínűséggel nekem szól, úgyhogy szeretném rendezni, ami alapból teljesen rendezett volt, de jöttél TE, és felbolygattad, mert valamiért csípi a szemed a létezésem.


Emlékeztetnélek, a kérdésed ez volt:

Miért a 20 vagy annál idősebb fiúk jönnek be?

+/- 1-2 év. ( és maimum 30 évig. ) 15/L


Ezt én, bocsásd meg nekem, de úgy értelmeztem, hogy NEKED, 15 évesen a 20, vagy annál idősebb férfiak jönnek be. Ezért írtam le, hogy nekem ennyi idősen hány éves barátom volt, hogy tudassam: nem vagy egyedül. Az, hogy neked az idősebbek jönnek be, és jól kijössz velük, és esetleg idősebbnek gondolnak, ezzel semmi baj nincs.

Esetleg te is azért választod inkább őket, mert a korosztályod hímnemű egyedei gyerekesek, és értelmetlenek. Az idősebb korosztály meg nem akkora gyökér (elnézést a delikvens szóhasználatért), és ezért "menekülsz" hozzájuk.

Ezért írtam, de ha te "LESZAROM"-mal tudsz csak válaszolni arra, hogy én csupán segíteni akartam, akkor komoly önértékelési zavaraid lehetnek, sajnállak a dühkitöréseid miatt, kedves nagyszerűen érett, bölcs, monumentális élettapasztalattal rendelkező, 15/L.


Nem ért semmiféle lelki trauma, és nem akartak meghúzni, de te valószínűleg biztosan jobban tudod, hiszen ott voltál, láttad, és érezted, hallottál mindent, és mindent mindenkinél jobban tudsz. Figyelj, ha ilyen okos vagy, mondd már meg nekem légyszi, hova tettem a piros csipkés tangámat? Vasárnap óta nem találom, esetleg ezt is jobban tudod nálam. Mert te ott voltál, és láttál mindent, igaz?

2011. febr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Látom kitört belőled az érett nő.:)


Menj vissza barbizni.

2011. febr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!