Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a 20 vagy annál idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a 20 vagy annál idősebb fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés
+/- 1-2 év. ( és maimum 30 évig. ) 15/L
2011. febr. 22. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem ők egyálltalán nem jönnek be. Nállam a minimum 14 maximum 16. 15/L
2011. febr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az érettebbeket kedveled. Nekem is ők jönnek be, mármint úgy, hogy még össze is jönnék velük, de én igencsak érett vagyok a koromhoz képest. :)

15/L

2011. febr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

hmmm :)

én is éretebbnek gondolom magam meg modntak már, me gkinézetre is. :)

csak ez a korosztály nem képes velem elbeszélgetni egy 10 percet se csak utána jön a kopp ahogy megtudják hogy mennyi vagyok. :)

2011. febr. 22. 18:20
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem vagy érettebb, te a kismillió tinédzser közül csak egyetlen egy vagy, aki "érettebbnek érzi magát".


Egyébként ez velem is így van/volt, ennyi idős koromban 19 éves barátom volt, és azért, mert a korosztályom fiú tagjai idióták voltak, és csupán a szexre meg a f@szverésre tudtak összpontosítani.

2011. febr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert érettnek hiszek magad és azt hiszed, hogy menő a barátnők előtt felvágni a 20-on éves sráccal. Nyugi, nem te vagy az egyetlen. Idővel már mindegy lesz, csak sok lóvéja meg kocsija legyen.
2011. febr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Egyébként ez velem is így van/volt, ennyi idős koromban 19 éves barátom volt, és azért, mert a korosztályom fiú tagjai idióták voltak, és csupán a szexre meg a f@szverésre tudtak összpontosítani."


...közben te már annyira de annyira érett voltál hogy puszilkodáson járt a kis agycsökevényed és virágocskákkal volt telerajzolva a kezed? Fasza...


"de én igencsak érett vagyok a koromhoz képest. :) "


Ezt gondolja minden hülye kis csitri, de pont ezek a leggyermetegebbek mind közül.

2011. febr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mert ez van.az nem jelenti azt hogy éppen közülük fogsz beleszeretni valakibe (tapasztalat.)
2011. febr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezek az érett lányok általában a saját korosztályukban degeneráltnak számító huszonévesekkel jönnek össze. Persze, tudom a te barátod más, stb...
2011. febr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

de sok bunkó ember van. :)

szánalmas ez a " csitrizése " .

19 éves barátos. LESZAROM HOGY NEKED HÁNYÉVES BARÁTOD VOLT ÉS MILYEN LELKI-TRAUMA ÉRT MERT MEGAKARTAK HÚZNI. egyéni szociális probléma.

nyomorultak.. :)

anyukádnak mondjad a csitrizéseidet meg a többi dícsérő szót ha már én nem tehetem ő majd jól képen vág! köcsög...

2011. febr. 22. 21:12
 10/12 A kérdező kommentje:
bocsánat már hogy lemertem akármit is írni. te biztosan tökéletes vagy. de ezek szerint te is a lelkitársam vagy mint visszamaradott mert 20 évesne egy nő nem állna veled szóba mert valami gyökér vagy, :) nincs jobb dolgod 20 évesne mint hogy osszad az észt az interneten a fiatalabbaknak. :)
2011. febr. 22. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!