Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a nálam kb.10évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a nálam kb.10évvel idősebb pasik jönnek be? 13/L

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert nekik van kulcsuk a lakásodhoz.
2011. júl. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 skarma ***** válasza:

Ez természetes szerintem a te korodban. Nincs olyan kislány aki a szőke herceget egy taknyos éretlen, 13-14 évesnek képzeli el. Mi gyorsabban érünk, tudod :)


19/L

2011. júl. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

hűűű végre egy igazi lánny!!!

én vagyok a szőke herceg, leglábbis volt, aztán már csak egy kiégett harcos vagyok.

75/f

2011. júl. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nyílván azért jön be 13 éves létére a 20on éves korosztály mert annyira baromira érett. Elárulom a 13-14 éves srácoknak sem a gyakran még kicsi mellel rendelkező korosztálybelijeik azok akikre elalvás előtt feláll a fütykös. Ilyen szempontból ugyan olyan taknyos a kérdező is, csak éppen más elvárásokkal és problémákkal szembesül a hétköznapjai során.


A biológiai érettség amiről jogosan beszélhetsz , de kit érdekel hogy 1-2 évvel előbb menstruálnak a lányok mint hogy a srácok gyereket tudnának csinálni.


A kérdésre konkrétan nem tudok válaszolni, de nem is lényeges hogy tudd miért van ez. Csak várd meg míg hozzájuk idősödsz mielőtt besikerülne egykét nemvárt terhesség. Mert ez a korosztály már nem csak gondolkodásban "felnőttes" .

2011. júl. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18.53A kiscsaj egészen értelmesen kérdezett, te meg??? Szolj ha érted amit irtál és ha tudod, hogy minek?
2011. júl. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szegény xd nekem meg a 13 évesek is bejönnek, oszt félek hogy beteg leszek mert mindjárt 18 vagyok :D
2011. júl. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha be is jönnek, ne állj össze 1el sem, mert az biztos pedo és csak lyukra megy. Tapasztaltam a környezetemből.
2011. júl. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Aki tetszik nekem nem pedo,a táborba a vezetőnk volt.nagyon kedves.

nemálnék mert ő 23 éves én meg csak 13 és hogynézkiaz.meg ő nem hiszem h bír engem úgy mint én őt

+1: van bnője

2011. júl. 17. 06:45
 9/9 A kérdező kommentje:
1 és 3 válaszoló:hülyevagy és nemérted a kérdést?
2011. júl. 17. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!