Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szétver az ideg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szétver az ideg, ha tenném bemosnék neki egy nagyot, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác az iskolába Audi A6-al jár de gyönyörű fekete 20 colos A8 felnik vannak alatta és felszed minden fullost csajt nekünk meg egyszeri gyerekeknek közük sincs soha hozzájuk.
2011. febr. 21. 18:03
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Szűrőeffektus, az ilyen kiszűri azokat a lányokat, akik csak a külsőségre meg kocsira hajtanak (höh), és így könnyebb észrevenni azokat, akik nem, és esetleg belül is van nekik valami. Már persze ha ilyet keresel...
2011. febr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Pinocchio ***** válasza:
Ott a pont az utolsónál.
2011. febr. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

"Szűrőeffektus, az ilyen kiszűri azokat a lányokat, akik csak a külsőségre meg kocsira hajtanak (höh), "

Marad üreshalmaz

2011. febr. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Cigány a pali, mert az ilyeneknek vannak eléggé kemény fejes haverjai, tapasztalatból mondom. Ha nem az intenzíven akarsz ébredni félvesével, kivert fogakkal, félig vakon, akkor felejtsd inkább el, a te érdekedben. Másokra meg ne hallgass, csak rám_D az ilyen lányok meg ló*aszt se érnek, neked egy rendes láynra van szükséged.
2011. febr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Az utolsónak szól.

Engem nem érdekelne milyen fejes a csávó akkor is úgy megfejelném hogy melletem feküdne :)

2011. febr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
szerintem a 23 éves lánynak volt igaza..ne akarj már szánalmas lenni..mire mész azzal h megütöd? ezeknek a lányoknak úgyis csak a külsőségek számítanak,ne akarj ilyenekkel összejönni szard le őket:)
2011. febr. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Majd akkor legyél ideges ha a te csajodat nyúlja le a pénzes kXcsög!

Addig ne izgasd magad, rajta a csajok buknak a pénzes pasira ez olyan alapigazság mint hogy az erősebb kutya bXszik.. ez van az egyébként kedves de szegény gyereknek kevesebb az esélye, ezért van az hogy egy csomó ilyen gyerekből lesz nagypofájú "macsó" kemény legény mert sjnos a csajoknak az is bejön.. hogy összefoglaljam a helyzetet a nők mai ízlése TRAGIKUS, és sajnálom azokat a normális lányokat akik társaik miatt olyan általánosítások áldozatai lettek amiket én soroltam fel imént! Elnézést kérek érte! (komolyan)

2011. okt. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
heh .. hát manapság azt veszem észre én is hogy a fullos bigék kulák gácik F*sz*t szopják de azok olyanok is...nem érnek 5 forintot.. ugye itt jön az hogy keres olyat aki nem a pénzre megy.. ahha igen amiből az jön hogy jóformán az összes foglalt.. és ugye ha te olyanra ráhajtasz aki foglalt akkor meg te vagy a szemét meg a tahó .. meg amúgy elég ritkaság az olyan nő aki nem nézi az anyagiakat mert ha minimálisan ide de akkor is nézik :) de persze ez az én véleményem .
2011. okt. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
ez milyen iskolatípus?
2011. okt. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Ne törődj vele,keress magadnak egy rendes lányt aki nem a pénzedért szeret.Nem kell megverni,ne sajnáld tőle azokat a nőket akik csak az anyagiakat nézik.Képzelheted milyen nők lehetnek.

Legfőképpen meg ne idegesítsd magad azzal hogy írígykedsz rá,sőtt örülj neki hogy nem vagy olyan mint akinek apuci a segge alá teszi a "zsír verdát" mindent megadnak neki és még soha nem kellett semmiért megűkzdenie.Legyél sokkal erősebb jellem,legyen önbecsülésed mert"te legalább még tükörbe tudsz nézni". http://www.youtube.com/watch?v=0PFJtP1rzMs

2011. okt. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!