Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szétver az ideg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szétver az ideg, ha tenném bemosnék neki egy nagyot, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác az iskolába Audi A6-al jár de gyönyörű fekete 20 colos A8 felnik vannak alatta és felszed minden fullost csajt nekünk meg egyszeri gyerekeknek közük sincs soha hozzájuk.
2011. febr. 21. 18:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
RAJTA!!( Biztos, hogy csak a kocsin mulik?)
2011. febr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Moss be neki egy nagyot!

Ezekhez a felnikhez meg nem értek, de biztos nagyon szépek lehetnek. Örülök, hogy van rá pénze. Nekem még nincs, de nem érdekel. Mert teszek érte, hogy legyen.

2011. febr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát valaki gáz valaki nem.

Valaki p--.-ö...ts valaki nem.

Valakinek nem a kocsi számít hanem a szerelem valakinek nem.

Valaki a pénzel foglalkozik valaki meg nem.

Ebből szerintem egyértelmű,hogy mi a szitu.

Ha esetleg nem elégített ki ez az értelmetlen mondóka,akkor menj oda hozzá és mossál be neki egy kedveset.

SOK SIKERT!

2011. febr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
hát próbáld meg valahogy kezelnia féltékenységedet.Ez nem jelenti azt, h ő boldogabb nálad.
2011. febr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%

Hát, szerintem elég szánalmas lennél, ha irigységből ütnél meg valakit.

Emellett te arra vágysz, hogy a lányok a kocsid és a pénzed miatt "szeressenek"?

Ez elég gáz szerintem...

L/23

2011. febr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Az előző 23 éves lány illetőnek mondom.

Ő arról beszél,hogy a kocsija,és a pénze miatt rabolja a lányokat előle egy másik srác,és ő vele meg senki nem foglalkozik nincs lehetősége kapcsolatra...

2011. febr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Előző.

Tudom miről beszélt, nincsenek szövegértési gondjaim, de azok a lányok, akiket "el lehet rabolni" egy jó kocsival, valószínűleg olyanok, akiknek ez az érték, nemde?

L/23

2011. febr. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Verd szét a fejét a motorháztetőn, lopd le a felniket és add el, abból lesz annyi pénzed hogy neked is legyen autód! Lakáskulccsal gravírozz rá a verdára valami szépet, mondjuk egy péniszt!

:)


Az ilyen b*zik nem emberek, taposd csak el mint egy férget!

2011. febr. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Őhm...Igen igazad van...Én is arról beszéltem :)
2011. febr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Ilyen mindig van pajtás, nem csak a középsuliba nyugi. Akadj le a témáról és menny el diákmunkára valahova. Én ott ismertem meg egyszer egy csajt, utólag kiderült hány irigyem lett miatta. :)
2011. febr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!