Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülinapomra számíthatok puszira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülinapomra számíthatok puszira?

Figyelt kérdés
Van egy tanárom, akivel nagyon jó kapcsolatban vagyok. Régebben volt az egyik lány osztálytársam szülinapja és megpuszilta. Volt 2 fiúé azóta, azokat nem, az egyiknek azt mondta, hogy nézne ki két férfi.. Nekem is nemsokára itt a szülinapom... lány vagyok.... Szerintetek számítsak puszira? :D
2009. febr. 12. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Ó egek, ha szeretnél, kérj. :)
2009. febr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És mégis hogy? Szval viszek csokit a suleeba, mindenkinek adok... minden tanárnak is (nálunk ez a szokás) és akkor mikor adom oda akkor mondjam meg neki, hogy tanárúr, nem tetszene véletlenül megpuszilni????!!!
2009. febr. 12. 21:15
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Jesszusom. Most puszi később mi kell majd? Ha akar ad puszit, általába évzárókon is van puszi, ha valaki ad virágot a tanárának. Te ne kérd
2009. febr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát én is azt mondom, hogy én nem krhetem azért volt a végén felkiáltójel is... És nem kell más. Csk mindenki tudja, hogy jouba vagyok a tanárral és elég fura lenne, hogy másnak adott nkm meg nem fog.. Ezért kérdem, hogy szerintetek fog-e...
2009. febr. 12. 21:19
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
óóóóó isssstennnem :D miez ez a kérdés máááár ??? majd kiderül neeeem ? uhh :Dezt te sem gondolod komolyan :D xD
2009. febr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De komolyan gondolom. És nem épp úgy van. Mert, ha nem akkor még az is lehet, hogy nem viszek csokit. Óriási égés lenne nekem, ha ahhoz képest, hogy engem bír a legjobban (mindenki szerint) pont én maradjak ki a pusziból, mert nálunk ez a tanár a szupersztár. Mindenki odavan érte, mondjuk nekem nem, mint férfi tetszik, hanem mint egy barátféle. Ja és tudom, hogy nem lenne ciki, legalábbis normélis körülmények között ne lenne szabad az legyen, de az osztálytársaim olyan értetlenek, és 3 hétig visszahallom majd. De azért köszi mindenkinek
2009. febr. 12. 21:43
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Ne haragudj, ha nem így van, de nem sokkal ezelőtt nem te tetted fel azt a kérdést, vagy valami hasonlót, hogy mit csinálj a tanároddal, akinek iwiwen írtál a képére véleményt, és egyenlőre csak ő fogadta el, pedig háromnak is írtál?

Mert ez a szitu nekem nagyon rémlik, hogy ismerős.

Na mindegy.


Szóval szerintem ne kérd, és ha nem ad, akkor se csinálj belőle nagy ügyet!

Legalább meglátja mindenki hogy "nem te vagy a kicsi kedvenc" akkor is, ha ez így van.

Ez most furcsán érthető, de nem leszólásként akarom mondani, csak nyugtatás képpen.

Szóval ne aggódj, csokit meg vigyél nyugodtan, és kínálj meg vele mindenkit.

Ha meg ad puszit, akkor ad, ha nem, akkor meg nem.

Egyébként az osztálytársadat is cikizték érte, mert kapott két puszit az arcára?

Akkor elég éretlenek lehettek ezen a téren, már ne haragudj!

Nincs abban semmi különös, hogy egy ember megköszönt egy másik embert, legyen szinte akármilyen kapcsolat kettejük között!

És szerintem igen, számíthatsz puszira, csak ezt e harangozd be az osztályban se a baráti körödben, hogy hűha itt a szülinapom, vajon kapsz-e tőle puszit, vagy nem, mert abból lesz a kombinálás igazán, és sajnos nem biztos, sőt majdnem tuti, hogy nem a te javadra.

2009. febr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyereknek, főleg egy fiatalabbnak nagyon fontos lehet a tanára szeretete, ne bántsátok. Sokszor egy pedagógus százszor inkább szülő, mint a vér szerinti.
2009. febr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha lány vagy, és a többi lány kapott puszit, akkor te miért ne kapnál.

Ha fiú vagy, akkor pedig miért kapnál?

2009. febr. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Jah, bocs, most látom, írtad, hogy lány vagy :)
2009. febr. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!