Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan becézitek egymást a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan becézitek egymást a párotokkal? =)

Figyelt kérdés

Én a barátomat szivemnek, vagy "Bazsi"-nak hívom, pedig nem is Balázs a neve. :D

Ő engem pedig kicsimnek, vagy tündérbogárnak szólít. :D


2011. febr. 13. 10:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

köszii a válaszokat. :)

ha ideges vagyok rá, akkor a teljes nevén szólítom.pl:"idefigyelj szabópista"(persze nem ez a neve, csak egy példa volt :D)

2011. febr. 13. 11:25
 12/15 anonim ***** válasza:
medvedisznóember.
2011. febr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Tigris, Herceg, Kicsim, Kincsem, Töki,/anyukájától tanultam: Mazsolaaaaa:D(ordítva:D), Macikám.

engem kicsimnek, picimnek, tökfejnek:D, tökinek, pufinak szólít:D szívem meg drágám is előfordul =)

furcsa, de sosem szólítjuk egymást a nevén.

2011. febr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A barátom engem szívem, drágám, szívem csücske :)

Én őt: szerelmem, szivem, kicsim

2011. febr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

babyy :d

nálam ezel mindent el lehet érni :P

-nem

-lécciii

-mondom hogy nem

-.szempillarebegtetés, mosolygás.

-NEM

-babyyyy

-okkéééé :D

2011. febr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!