Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális h valaki ilyen?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális h valaki ilyen?!

Figyelt kérdés

Idén mentem gimibe.

A régi sulimban a legnépszerűbbek között voltam.Volt egy lány akit mindenki utált mert játszotta a fejét, én voltam az egyetlen aki beszélt még vele mert igazából sajnáltam hogy valaki ilyen szánalmas.Most vele egy gimibe kerültem és senkit nem ismertem rajta kívül.Az a baj,hogy folyamatosan hülyének állt be és kiröhögtet,miatta sikerült a 'menő' rétegből a legbénábban közé jutnom.Ő meg ott játssza a fejét és ezt mindenki bírja.Egyszerűen hihetetlen.Folyamatosan mindenkit féltékennyé akar tenni,pl egyszer voltunk 1ütt a városban és jól össze is vesztünk.Másnap a suliban mindenkinek azt mondta hogy szuper volt,megkérdeztem hogy mért mondja ezt,mikor összevesztünk és az egész nagy kaki volt,erre azt mondta hogy hagy legyenek irigyek,mert másokat iriggyé tenni jóóó.Ez már kicsit durva.Akárki megdicséri pl a pólóját,az a válasz érkezik, hogy 'tudom' vagy hogy 'ugyee?'Egy egoista r*banc,és mégis minden fiú ott rohangál neki.

Annyira elegem van belőle,ez a hála amiért én voltam az egyetlen aki beszélt vele?!Ha nekem bejön egy csávó odamegy hozzá, és ott játssza neki a nagyot.Mindig viháncol, és kibeszél, a fél suli rajtam röhög miatta.

ÚTÁÁLOOM.

Mit csináljak,hogy végre normális legyen?

Vagy hogy végre jobb legyek mint ő,mert akármit jobban csinál mint én ott játssza az eszét és ez már gáz >.<

Van még egy bnőm aki ugyanígy utálja,mert lepatintotta a pasiját...De a többiek meg ott istenítik...pff

15/L


2011. jan. 29. 15:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

16:56 ez jó volt:P

de azért inkább nem...:d

Nincs kedvem kirúgatni magam:)


Nem fognak kirugni hidd el, sot meg a magaviseleted sem huzzak le (am meg nem azt mondtam,hogy tord el az alkapcsat vagy a kezet, csak kicsit dagadjon be a szeme ennyi)... Nalunk volt eleg csaj bunyo es a tanarok nem tudtak hova tenni, annyira mas mikor lanyok verekednek es nem fiuk, de mondom olyan volt nalunk a csavot osszevertek 4en es nem rugtak ki az elkovektoket, pedig igenyes liceum volt, szal nyugodtan megtepheted, csak ne okozz maradando seruleseket neki!

2011. jan. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

jó de ez mégis más,mert a tanárok szemében hozzá képest én vagyok a 'jókislány',meghát mi vagyunk 1edül újak ebben az osztályban...

Volt már olyan hogy kevertem le valakinek, de nem igazán oldott meg semmi,csak max pár hétre...

De azért köszi:)

2011. jan. 29. 21:28
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!