Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit kommunikáltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kommunikáltok a párotokkal online térben, ha nem találkoztok napokig?

Figyelt kérdés
1 honapja vagyunk egyutt, a kezdeti lelkesedesnek ugye annyi. Nincs mar napi 4-5 ora irogatas meg mindenrol beszelgetes, de nem erzem unalmasnak a beszelgeteseinket. Eloben minden szupi. Heti 3x-4x talizunk
ma 18:55
 1/3 A kérdező kommentje:
*online térben
ma 18:56
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Pasifüggő.

Valakivel normalis mennyiség volt, de altalában személyesen kerestuk fel egymást, nem online éltunk.


Másvalaki meg az agyamra megy az állando videocseteivel hogy vacsizni se tudok tole meg időben aludni se mert vmi kontrollmániás barom.


A hanygolókkal meg nagyon gyorsan vége lett mindig, mert mindig kerestem mást ha nekem nem tetszett vmi ha hideg közömbös meg magas lóról beszél meg azt hiszi en vagyok érte, nem forditva. Ez a tipus mindig akkor kezd törődni meg érzelmeket kifejezni, ha már ki van dobva. (Kaocsolatban meg büdös gyökerek)ilyenkor azokat már taposom ahogy csak tudom.

ma 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"1 honapja vagyunk egyutt, a kezdeti lelkesedesnek ugye annyi."


Mi 6 éve vagyunk együtt, mégis irkálunk egymásnak napi szinten.

ma 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!