Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális h valaki ilyen?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális h valaki ilyen?!

Figyelt kérdés

Idén mentem gimibe.

A régi sulimban a legnépszerűbbek között voltam.Volt egy lány akit mindenki utált mert játszotta a fejét, én voltam az egyetlen aki beszélt még vele mert igazából sajnáltam hogy valaki ilyen szánalmas.Most vele egy gimibe kerültem és senkit nem ismertem rajta kívül.Az a baj,hogy folyamatosan hülyének állt be és kiröhögtet,miatta sikerült a 'menő' rétegből a legbénábban közé jutnom.Ő meg ott játssza a fejét és ezt mindenki bírja.Egyszerűen hihetetlen.Folyamatosan mindenkit féltékennyé akar tenni,pl egyszer voltunk 1ütt a városban és jól össze is vesztünk.Másnap a suliban mindenkinek azt mondta hogy szuper volt,megkérdeztem hogy mért mondja ezt,mikor összevesztünk és az egész nagy kaki volt,erre azt mondta hogy hagy legyenek irigyek,mert másokat iriggyé tenni jóóó.Ez már kicsit durva.Akárki megdicséri pl a pólóját,az a válasz érkezik, hogy 'tudom' vagy hogy 'ugyee?'Egy egoista r*banc,és mégis minden fiú ott rohangál neki.

Annyira elegem van belőle,ez a hála amiért én voltam az egyetlen aki beszélt vele?!Ha nekem bejön egy csávó odamegy hozzá, és ott játssza neki a nagyot.Mindig viháncol, és kibeszél, a fél suli rajtam röhög miatta.

ÚTÁÁLOOM.

Mit csináljak,hogy végre normális legyen?

Vagy hogy végre jobb legyek mint ő,mert akármit jobban csinál mint én ott játssza az eszét és ez már gáz >.<

Van még egy bnőm aki ugyanígy utálja,mert lepatintotta a pasiját...De a többiek meg ott istenítik...pff

15/L


2011. jan. 29. 15:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ááá, genny az ilyen :S valahogy tekerj ki vele, járasd le mások előtt..
2011. jan. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

de hogy?:S

Próbáltam de vhogy mindig visszafelé sült el x)

Am tiszta szép a csaj, a pasik azért rohangálnak körülötte.De ki az az állat aki ilyennel akar járni...

2011. jan. 29. 15:17
 3/12 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele és legyél annyira érett, hogy nem szomjazol az ő "státusza" után, ami címeres ökör... Majd rájön, ha belenő a világba. Te legyél az a nyugodt csaj, akinek nem kell hajlongani, hogy tudja, mennyit is ér. Ez a csendes erő. A 15 éves fiúk meg persze csípik, elég nekik, hogy közük lehet egy csajhoz, ne adj isten meg is dughatják. Ezért megtesznek bármit, ne mindenki, de a "trendi" többség bizonyosan. Benne lehet a dologban az is nagyrészt, hogy élvezi a csillogást, ami mint mondtad nem jutott neki eddig. Idővel észbe kaphat, főleg ha példát mutatsz, amint írtam. :)


23f

2011. jan. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
sztem nem csak járni akarnak vele ,hanem leakarják fektetni.....az ilyen sztem egyáltalán nem nőies
2011. jan. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nemhiszem h valakivel lefeküdne mert agyilag olyan mint egy 11 éves.

A csókolózást undinak tartja.

Nm értem h mi a jó az ilyen csajban:P

Köszi az eddigi válaszokat:)

2011. jan. 29. 15:24
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem ne is foglalkozz vele, rántsd meg a válladat, maradj hű önmagadhoz. Hidd el, amint valaki csúnyán átveri, ott fog melletted lenni :)
2011. jan. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Nemakarom hogy mellettem legyen,semmiképpen:P

Csak hogy szűnjön már meg:)

2011. jan. 29. 15:45
 8/12 anonim ***** válasza:
Verd meg az egesz osztaly elott, de elotte azert keszulj fel, vegyel par box lecket. Hidd el nincs annal vonzobb egy ferfi szamara mikor a nyosteny uralja a tobbit;)
2011. jan. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

16:56 ez jó volt:P

de azért inkább nem...:d

Nincs kedvem kirúgatni magam:)

2011. jan. 29. 17:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Megverni azért nem kell, de ha megint megpróbál lejáratni, akkor keverj le neki egyet. Az biztos, hogy ezentúl majd befogja a pofáját, illetve rád is máshogy fognak tekinteni a fiúk. Sok sikert! :)
2011. jan. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!