Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezelnétek egy, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelnétek egy, vagy egy-két szexuális célozgatást, szemtelenséget a munkahelyen, ha azok a pasik taszítanak nagyon?

Figyelt kérdés

Az egyik a fenekemet bámulja, a másik nem hagy egyedül, mindig dumálni akar, a harmadik állandóan közel hajol én meg hátrálok, a negyedik vicceskedik hogy hátulról megjelenik és a vállamra teszi a kezét.

Még zuhanyzó is van a munkahelyemen, volt aki azt mondta jön segíteni .

Ezeket hogy lehet leállítani úgy, hogy nem adok akkora pofont, amitől kiköpködi az 1 szem rohadt fogát, de be is fejezzék.

Tudom én hogy tetszem nekik, de ők nekem nem. A főnökömnek ilyennel mégsem állhatok elő hogy 4- en zaklatnak…..

Múltkor egyiknek azt mondtam hogy nyugodtan hozza fel a szex témát újra, felveszem telefonnal és lejátszom a főnökünknek. Egyedül vagyok nő a munkahelyen.



ma 18:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

"A főnökömnek ilyennel mégsem állhatok elő hogy 4- en zaklatnak….."

De igen.

ma 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
HR!
ma 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
Hűvösen. Nagyon át tudok menni jégkirálynőbe, ha a helyzet megkívánja. Úgy, hogy az egész szobában megfagy a levegő. Úgy, hogy a másik baromi kínosan érezze magát. Semmi kényszeredett mosoly, semmi jópofiskodás, csak a kínos csend. Én már elsajátítottam, hogy kell másokat zavarba hozni, ha azt akarom, hogy hagyjanak békén.
ma 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
0%
Csak az a szomorú hogy ha jó pasik lennének akkor semmi bajod nem lenne a viselkedésükkel. Nem kicsit bántó és igazságtalan mert az ő esetükben is csak arról van szó hogy tetszel nekik nagyon. Csak ha nem néz ki jól a férfi akkor félnie kell a megszégyenítéstől és a kirúgástól, míg ha jól néz ki akkor szóba se jön ilyesmi pedig teljesen ugyanazt csinálja…
ma 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Közéjük vmi parasztasszony valo aki csípőből leoltja őket nem ilyen kis kulturált értelmiségi csendesebb lány.

A főnök se biztos hogy védene. Nekem nem egy munkahelyi zaklatásom volt és van is hogy a csopvezek főnökök még pártolják is es a parasztok mellett állnak ki.


En azt csináltam ahol a főnök zaklatott (öreg tata es felesege van meg jó házassága csak kapuzárásos f.sz)hogy felmondtam.

A másik helyen meg olyanokat csinálok hogy az egész munkahelyen kiüvöltöm hogy trágárul beszél xy minősíthetetlen kezeljék le, jeleztem a köcsög csopveznek de igazgatónak is.

Es nem egyszer beszólok, mikor pl az igazgatoval beszél vagy csapatban beszélunk, olyankor mondom az iginek hogy na ilyenkor tud kulturáltan beszélni.

Volt olyan is amikor beszéltem kollegámmal es bejött beleszólt hogy rávágtam az ajtót.

Maskor a csopvez elott küldtem el azzal hogy ne pofázzon bele abba kinek van aláírási jogosultsága.(egy csicska karvantarto de pofázik.mert a rohadt csopvez mellé áll mindig)


Na azota visszavett kedvesen mosolyogva veszél velem de baromira tartani kell a 3 lépést. Pl én csam pokerfejjel beszŵlek vele nem megyek át baeátiba közvetlenbe folyamatosan éreztetni kell hol van a helye.



Az ilyenek csak akkor szállnak rá valakira ha nem narciskodsz hanem egyenrangúként kezeled őket. Ilyenekkel kőkeményen gyökernek kell lenni mintha te lennél az atyauristen is. Csak ilyen hierarchikus rendszerben fogják magukat vissza ha azt hiszik te vagy itt a főnök kedvence vagy akárkilye.

ma 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Én is elkezdtem bunkó lenni velük, olyan fagyos.

Van az5 pasi munkatársból 1 db aki nem próbálkozik és nem szemtelenkedik, ő 22 éves.

A többi meg 40-60 közötti akik nem hagynak békén.

Már eleve az a sértő hogy házas vagyok, nem is értem hogyan gondolják hogy labdába rúghatnak.

ma 18:24
 7/19 anonim ***** válasza:

4

Így van.

Senki nem kíváncsi a mocskos, undorítóan kinéző pofátokból érkező szexuális célozgatásra.

Nem szeretnék elképzelni a rusnya ábrázatotokat, ahogy lihegnétek a másiknak a teste felett.

Ez van, deal with it.

ma 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%

Vedd elő a nárcit. Maradj mindig kulturált hogy ne kegyen támadási felület rajtad de kezeld őket le mint vmi utolsó senkiket.

Ezekkel éreztetni kell hogy taposol rajtuk.

Csak abban az esetben mennek át normálisba tisztelettudóba

ma 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

4-es!

Természetes hogy valaki aki taszító vagy undort kelt bennem, attól nagyon is zavaró, már az is hogy akárcsak a gondolatában megfordulok…..

Jah és elkezdtem pulcsit kötni a derekamra mert elegem lett hogy az egyik le se veszi a szemét a fenekemről. De kérlek a vállamig ér, cgány, dagadt és büdös.

Én meg az ellentétje vagyok…..

Mégis hogy gondolja…

ma 18:29
 10/19 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem milyen munkahely az ahol egyedül vagy nő és büdös trógerekkel, pláne roma férfiakkal vagy összezárva?
ma 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!