Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezelnétek egy, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelnétek egy, vagy egy-két szexuális célozgatást, szemtelenséget a munkahelyen, ha azok a pasik taszítanak nagyon?

Figyelt kérdés

Az egyik a fenekemet bámulja, a másik nem hagy egyedül, mindig dumálni akar, a harmadik állandóan közel hajol én meg hátrálok, a negyedik vicceskedik hogy hátulról megjelenik és a vállamra teszi a kezét.

Még zuhanyzó is van a munkahelyemen, volt aki azt mondta jön segíteni .

Ezeket hogy lehet leállítani úgy, hogy nem adok akkora pofont, amitől kiköpködi az 1 szem rohadt fogát, de be is fejezzék.

Tudom én hogy tetszem nekik, de ők nekem nem. A főnökömnek ilyennel mégsem állhatok elő hogy 4- en zaklatnak…..

Múltkor egyiknek azt mondtam hogy nyugodtan hozza fel a szex témát újra, felveszem telefonnal és lejátszom a főnökünknek. Egyedül vagyok nő a munkahelyen.



tegnap 18:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

3 éve is volt ilyen.

Undorító dolgokat mondott hogy miket csinálna velem meg megtudnám mi a jó szex, egy 60 éves alkoholista….

Mondtam neki hogy olyat beleverek a szájába hogy szétreped….

Lehetek én intelligens, kedves, jóindulatú házas nő, a kiéhezett primitív alakokkal nem tudok szót érteni szépen.

tegnap 18:32
 12/19 anonim ***** válasza:

En már olyat is csináltam amikor bejott azzal hogy jó reggelt már akkor az orrára csuktam az ajtót hogy ne is folytassa.

Hallottam ahogy cenzúrásan szid mikor megy el meg ugye az egész cég levágta.

Mindenki bek.ssolt nem is csak ő🤣

tegnap 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Persze, vagyonőrök vagyunk.

És még mielőtt engem is valaki primitív embernek nézne, egyetemre járok, ez volt a legkézenfekvőbb munkakör, mivel mindig van 2 szabadnapom amikor tudok tanulni.

Egy irodában pedig napi 8 óra munkával nem kerestem ennyit, és a szabadidőm is csekély volt.

tegnap 18:36
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
#13 ha ez nem kamu, mégis mi tett alkalmassá erre a szakmára? Mit tudnál megvédeni ha magadat sem? Se úgy hogy lerendezed magad, se úgy hogy legalább kiállj magadért és felülről kérj segítséget.
tegnap 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Ugye azt azért tudod hogy egy tanfolyam elvégzése után alkalmasnak számít az ember, még a nyugdíjasokat is felveszik, meg az alkeszokat, ha megfigyelted.

Nem kidobók vagyunk egy pesti kaszinóban.

tegnap 18:44
 16/19 anonim ***** válasza:
52%

"Csak az a szomorú hogy ha jó pasik lennének akkor semmi bajod nem lenne a viselkedésükkel."


Mert ha valakitől akar valamit, akkor miért lenne baj? Miért kell játszani az idiótát? Ez így normális. Akitől akarok valamit, azzal flörtölünk. Ennyi.

tegnap 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ez nem flort hanem zaklatas.
tegnap 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Én sem akarnék zaklatni 10 évvel fiatalabb helyes pasikat, dagadt kövér fogatlan, büdös nőként.

Nem akarnék undort kiváltani belőlük.

De egyszerűen nincs bennük tapintat, és tele vannak önbizalommal minden ok nélkül.

tegnap 20:27
 19/19 anonim ***** válasza:
48%
Ne beszélj mellé! Nekik is mondd el, hogy ha nem fejezed be azt hogy ..... (itt, ami neked too much), legközelebb menni fogsz a HR-hez. És akkor egyértelműen jelezted feléjük is, hogy neked ez nem fér bele és ezt lehet jelezni a HR-en és ők is el fognak beszélgetni vele.
tegnap 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!