Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel ez tavol all tolem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel ez tavol all tolem nem tudom mit tegyek?...eleg gyakran szembesulok olyannal hogy a paromat kerulgetik ..a szomszedban van egy no..mindig igyekszik akkor mutatkozni amikor a parom megy dolgozni vagy jon.mar regota ez van

Figyelt kérdés
Attol fuggetlenul hogy a not en eszre sem vennem..sajnos mar nagyon zavar...ha kesobb jon a parom varakozik a haz elott..amint elhalad mellette mint akin jol vegezte dolgat bemegy..

aug. 21. 13:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Esetleg gondolkodj el azon, hogy a szeretet és a féltékenység nem fér össze, a féltékenység a saját bizonytalanságod kivetítése.


Ha bizalmatlan vagy az mindig jelent valamit. Lehet az, hogy neked vannak bizalom terén problémáid, amiket dolgoznod kell, de lehet az is, hogy a kapcsolatod nem teszi lehetővé a bizalmat. Ebben az esetben talán a partnereddel kellene foglalkoznod, beszélni vele erről. Ha benne megbízol, akkor nem fognak idegenek érdekelni.

aug. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szóval van a nővel kapcsolatban egyfajta rossz megérzésed - ismerős...

A legjobb,amit tehetsz szerintem, hogy nyitott szemmel jàrsz,de nem tàmadod le a pàrodat és nem zúdítod rà az érzéseidet.

aug. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
Lehet mar megdugta.. szerinted miert varna ?
aug. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem a parom tehet arrol hogy valaki kiszemelte de mar beteges hogy minden idopontjakor kiall
aug. 21. 13:55
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Ezért nem kell fullos pasit választani kedves nők, nagyobb eséllyel csapják le a kezetekről, mert hát, minél jobban néz ki egy pasi, annál jobban ráharapnak a hiénák, a nőknek pedig nagyobb hiénák nem léteznek, a férfiakban még van betyárbecsület, a nőkben ilyen sosem volt, hogy aki foglalt azt hagyjuk. Ennyit a notarsadról kedves kérdező.
aug. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Gondoltam ra hogy beegetem valahogy vagy en is odaallok:))de az az erzesem hogy vagy annal jobban csinalna vagy hidegen hagyná...nekem ez mar beteges..
aug. 21. 14:19
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Mar megdugta es most a no nem hagyja beken..
aug. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez szinte kizart..
aug. 21. 16:24
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
8. Nem kizart!
aug. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem is kurtak már.
aug. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!