Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitévő legyek a párom folyamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek a párom folyamatos kritikái miatt?

Figyelt kérdés
Együtt vagyunk már egy ideje. Ő jól keres, intelligens ember.Én gyesen vagyok, nemsokára újra dolgozom, jó pozícióban.Átlagos nő vagyok, kevés önbizalommal.Mostanában viszont egyre több "célzást" kapok, hogy nem vagyok elég csinos, elég művelt, elég intelligens, pedig szerintem ez nincs így.Maximum nem az utolsó divatra költöm a pénzt, hanem a lakásomra, gyerekemre, kocsimra stb.Mit tennétek ebben a helyzetben?Egyáltalán miért akar bántani?Szerinte csak felfújom a dolgokat...
2011. jan. 24. 10:13
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Majdcsak nem hamis kapcsolat ez..bár igencsak érdeklődik a Kedvesem, hogy milyen a munkahelyem, kik a kollégáim.Már 6 éve dolgozom ott, de a párommal csak egy éve vagyunk együtt, nem is egy helyen élünk, és elképzelhető, hogy félt.Elég sokan megcsalták már...Mindegy, ennek akkor sem az a módja, hogy igazságtalan.
2011. jan. 24. 14:11
 12/19 anonim ***** válasza:

NA ezek szerint akkor tényleg félthet Téged!!!

Szerintem megfogod tudni Vele beszélni a dolgokat!!!

Sok sikert!!!

2011. jan. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Főzhet magának, ha ő olyan tökéletes mindenben:>
2011. jan. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
:)
2011. jan. 25. 11:46
 15/19 Norb66 ***** válasza:
100%
Nem ismerem, és alapesetben melléd állok, de lehet hogy csak azért mondja ezt, hogy elvegye az önbizalmad és így ne legyen kedved sem ugyebár önbizalmad hogy mással találkozgass. Lehet hogy tényleg csak félt és nem akar elveszíteni (főleg úgy hogy mondtad hogy sokan megcsalták már). Ülj le vele, és beszéljétek meg!
2011. jan. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet uncsi neki a helyzet és hogy ennyit piszkál, azt akarja, hogy felvedd a kesztyűt. Szóval ha legközelebb kritizál, olts neki vissza azonnal. Ha bármi kifogásolható van a külsején, támadd be pimaszul és ne hatódj meg a sértéseken, állj meg egy pillanatra jelezve, hogy felfogtad, és őszintén, elégedetten önmagaddal kérdezd meg, mit főzzél vacsira! A lényeg, hogy lássa, ennél többre számítottál, ha már tényleg kritizálni akar. Maradj nyugodt és méltasd a rossz szokásait, stílusát, akármijét. Nincs baja veled, csak fel akar rázni, de ha nem veszed a lapot (és fel a kesztyűt) biztos lehetsz benne, hogy csökken az "értéked" a szemében és ez szakításhoz is vezethet akár.


23/ pimaszge*i :)

2011. jan. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is ezt csinálta. És ő csak viccből csinálta állítása szerint. Pedig vannak dolgok, amik egy idő után x stílusban már nem viccesek. Letojtam amit mondott, nem főztem rá, elkezdtem kicsit csinosabban öltözködni. Egy idő után észhez tért. Ne hagyd magad, ne hagyd, hogy ez lerombolja az önbizalmad! És elsősorban mindig magadnak tetsszél, ne a párodnak!

22/L

2011. jan. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Én is tudnám mivel megbántani, de ezek helyett én inkább azon dolgozom, hogy segítsek rajta.Ez a nagy különbség.Amúgy köszi mindenkinek!!
2011. febr. 1. 08:07
 19/19 anonim ***** válasza:
Mutasd is meg, hogy tudnád. Ne hagyd magad.
2011. febr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!