Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a nőknek el kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a nőknek el kéne magukat fogadniuk úgy, ahogy vannak, vagy sporttal/diétával folyamatos küzdést várnak el tőlük, hogy közelítsenek a ma oly divatos formák/alak felé?

Figyelt kérdés
Vagy a kettő nem feltétlenül zárja ki egymást? Mit gondoltok?
2011. márc. 11. 10:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy te hogy érzed magad. Találd meg azt az egyensúlyt, ahol te magad érzed magad a legmegfelelőbben. Ne érdekeljen a divat, "az elvásárok", az a lényeg, hogy ha te elfogadod magad úgy ahogy vagy akkor nem fognak számítani azok az elvárások amiket manapság a média elvár a nőktől.
2011. márc. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
El kell fogadni őket úgy, ahogy vannak (tehát nem vágod a képébe, hogy szívem, dagadt vagy), én viszont elvárom, hogy tegyenek a javulás érdekében. Bátorítani kell őket, ha sportolni akarnak, vagy diétázni. Persze észszerű keretek között.
2011. márc. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és én nem a médiabeli alakokra gondolok. Falramászok itt is az olyan kérdésektől, hogy 170 centi vagyok, 51 kiló, 42 akarok lenni, segíccsetek léccilécci!
2011. márc. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha szeret valaki valakit, akkor úgy szereti, ahogy van.

2. Ha a szeretet kevés, egyre kevesebbet tűrünk el a másiktól.


Lehet kommunikálni, igen, de a szeretetet/szerelmet nem lehet semmivel sem megváltani.


Ez van.

2011. márc. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A nő úgy megy férjhez, hogy abban bízik, hogy párja, majd megváltozik. A férfi abban bízik, hogy a nő sohasem változik meg.

Mindketten tévednek

2011. márc. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki nem anorexiás modell, az teljesen természetes, normális és egészséges. Sajnos sokszor ők sem látják szépnek magukat, hála a médiának. Itt a felfogáson kell változtatni, nem az adott személyek alakján.


Aki viszont úgy néz ki, mint a Michelin figura, az bizony tegyen az ügy érdekében valamit, mert nem csupán rossz ránézni, de a saját egészségét is kockáztatja.

2011. márc. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
MA a TV-ben csak piszkavas lányokat mutogatnak, és azt mondják rájuk, hogy szépek, és ők az ideálok. Persze a sok nő pedig kórosan fogyókúrába kezd, mert ugye azt gondolja, hogy mindenki szerint az a szép. A nőknek nem mindig az elvárásoknak kellene megfelelniük (szerintem) hanem az kell, hogy mindenki jól érezze magát a bőrében. NEm kell mindenkinek megfeleln :)
2011. márc. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%

ÉN mindig azt mondom,hogy a maximumot hozzuk ki magunkból,tehát sportolni kell megfelelően táplálkozni és nem cukros sz@rokat enni.Ez a szeretsz úgy fogadj el ahogy vagy egy olyan hülye hozzáállás,ne csodálkozzon az akit ez után majd megcsalnak,nem ilyen nincs,hogy fogadj el így is,könyörgöm emberek vagyunk változni kell,a sikeres és gazdag emberek szívesen változnak a szegények és sikertelenek nem.

Nagyon rossz duma,tessék sportolni és szép alakot csinálni,mint ez a lány: [link]


NEm anorexiásnak,hanem nőiesen izmosnak csinosnak kell lenni,feszesnek,hogy ne hájat taperoljak mert annál lelombozóbb nincsen de szó szerint.


23F

2011. márc. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem kell beletörődniük! Nem arról van szó, hogy szükséges a folyamatos önsanyargatás, plasztikai műtétek hada és állandó "trendi" öltözködés. Viszont az, hogy odafigyelünk arra mit eszünk, sportolunk valamennyit, odafigyelünk az öltözködésre a higiéniára és nem isszuk le magunkat a sárga földig, nem bűzlünk a folyamatos dohányzás miatt az elvárható lenne, szerintem.

Nem értek egyet azzal, hogy valaki össze-vissza zabál mindenféle cukros sz*art, akár este lefekvés előtt, emiatt elhízik, majd kikéri magának, hogy ő nem dagadt.

A fenti dolgok amiket írtam, hogy én elvárnám, azokban nincs semmi nehezen teljesíthető. Ha valaki fokozatosan elkezdi betartani ezeket a dolgokat akkor idővel természetes lesz, fel sem fog tűnni neki, nem küzdésnek foglya megélni hanem rutinnak. Az eredménye viszont érződni fog! Persze ugyanúgy vonatkozik ez a férfiakra is.

2011. márc. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%

23/F


Neharagudj, hiszen ízlések és pofonok, de az a nő akit belinkeltél, egyszerűen... ocsmány.

2011. márc. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!