Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, aki folyamatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki folyamatos molesztálásnak van kitéve?

Figyelt kérdés
Nálunk apa az, aki szinte minden nap megfogja a mellem. Ezt még sosem mondtam senkinek. Még a pszichológusnak sem, akihez járok. Ez annyira gusztustalan, egyszerűen nem tudom, mit lehetne csinálni, régebben még inkább nem tudtam, most harciasabban ellenállok, de... egyszerűen nem tudom.
2011. ápr. 14. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
úristen!ez komoly? hány éves vagy?
2011. ápr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lassan 20.
2011. ápr. 14. 17:13
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
és te ezt tűröd? volt durvább is vagy "csak" mellfogás?
2011. ápr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

szerintem próbáld közölni vele hogy ez nem tetszik neked. pl igy:Apa, tudom h mennyire szeretsz, de ezt kérlek ne ugy fejezd ki hogy fogdosol. ha ezt ugy mondod, hogy akár mások is meghallhatják, az tuti siker

de ez azér már eléggé durva

2011. ápr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a pszichológusnak el kéne mondanod. Ő adhat tanácsot. És anyád?
2011. ápr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Anya tudja, de igaziból vele is ezt csinálja, akár előttünk, "gyerekek" előtt is. Nagyon erőszakos. Mintha tárgyak lennénk.
2011. ápr. 14. 17:21
 7/10 A kérdező kommentje:
Amúgy több hála istennek nem volt.
2011. ápr. 14. 17:22
 8/10 anonim ***** válasza:
istenem..:S tesóid vannak?
2011. ápr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem akkor ne álj ellen lehet megverne vagy még rosszabb .bunkó senkiházi az ilyen szivesen összeverném. probálj meg elköltözni pasizz be vagy nem tudom vagy mond el a pszihologusnak de nem tudom milyen sikereket érhetne el a dolog mert hát 20éves leszel az nem 18 alatt van ugye tesód van? ha kissebb lenne akkor szerintem le is sittelnék. remélej jobbra fordul a dolog nem mondom azt hogy szökj el nem tudom mennyira vagy önálló,milyen anyagi helyzetben vagy ismerősöd van ahova mehetnél?

nagyon vigyázz magadra aztán ha esetleg megütne akk hívhatod a rendőrséget akkor elmondod hogy mivan . csak ha nem csukják le akk lehet h vissza megy és mégrosszabb lessz.

és képzeljétek el hogy aki ilyennek kivan téve nem tudja úgy megitélni a dolgokat mint mások ne nézzétek le ezért nem tehet róla.

sok sikert^^ és ne csinálj hülyeséget!

2011. ápr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Úristen,ne hagyd magad :O Jelentsd fel vagy nem tudom de ilyet nem csinalhat..Mit képzeld..Szerintem mindenképp beszélj a pszichologussal..kérd meg,higy ne mondja el senkinek.Tudna segiteni..:)
2013. febr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!