Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitévő legyek a párom folyamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek a párom folyamatos kritikái miatt?

Figyelt kérdés
Együtt vagyunk már egy ideje. Ő jól keres, intelligens ember.Én gyesen vagyok, nemsokára újra dolgozom, jó pozícióban.Átlagos nő vagyok, kevés önbizalommal.Mostanában viszont egyre több "célzást" kapok, hogy nem vagyok elég csinos, elég művelt, elég intelligens, pedig szerintem ez nincs így.Maximum nem az utolsó divatra költöm a pénzt, hanem a lakásomra, gyerekemre, kocsimra stb.Mit tennétek ebben a helyzetben?Egyáltalán miért akar bántani?Szerinte csak felfújom a dolgokat...
2011. jan. 24. 10:13
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Ne főzz neki egy hétig, hidd el kedves lesz utána! :)
2011. jan. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi:)Egyébként, igen, hozzáteszem, már a főztöm sem "elég jó" neki.Szóval nem tudom, mit tegyek.Amúgy nem élünk együtt, de nem is vágyom olyan társra, aki örökké kritizál, ahelyett, hogy támogatna.Ilyen embertől már egyszer elváltam:)
2011. jan. 24. 10:23
 3/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy jelzés, hogy foglalkozz kicsit többet magaddal. Tornázás, új ruhák vásárlása, stb.

Az állapotosság, plusz szülés időszakában kevésbé voltál neki "jócsaj", és kimerült a "jócsajom van" aksi, fel kell néha tölteni, hogy ne csak az anyát lássa benned, hanem a fiatalos divatos jónőt. Semmi okod nincs az önbizalomhiányra. Kezdj el kihívóan öltözködni és ne a párodhoz rohanj egyből hogy tetszik-e neki hanem had egye a fene, hogy mindenki megnéz az utcán.


Erre a nem vagy elég művelt dologra meg csak annyi, hogy tudni kell mikor lehet/kell megszólalni és mikor nem. Nem szabad a párodra hagyatkozni, rajta csüngeni, az ő véleményét etalonnak tartani, stb.

2011. jan. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Válás esetén meg le kell sajnálni.
2011. jan. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
51%

Azt mondod intelligens?!


Ne haragudj, de én ezt nem hiszem el!

Ha valóban az lenne, akkor nem mondana neked olyanokat, amiket a kérdésedben felsoroltál.


Igaz csak az egyik fél verzióját olvashatjuk, így lehet hogy neki van igaza. Viszont ha még így is lenne, akkor is van kultúrált módja annak, hogy közöljük valakivel a hiányosságait!


Hogy mitévő legyél? Ülljetek le és beszéljétek meg, hogy milyen kompromisszumokat lehet(ne) felállítani.

-nem vagy elég csinos? Fesd ki magad (ha te is akarod)és öltözködj divatosan (olcsón is lehet divatos ruhákat kapni).

-Nem vagy művelt, intelligens? Hát ahogy fent kifejtettem, ő sem viszi túlzásba az intelligenciát.

A műveltség, pedig fejleszthető, de érdeklődési kör kérdése, hogy ki, milyen irányba fejleszti.

Az, hogy inkább költöd a családodra a pénzt, mint magadra, viszont egy másik (kihalóban lévő) emberi tulajdonságot idéz fel. Az önzetlenséget, amit illene megbecsülni!

-Nem elég jó a főztöd... Hát lehet, nem ettem még belőle, de én pl nem szoktam kritizálni a párom főztjét, mert tudom, hogy még ha véletlenül el is rontja, akkor is klasszisokkal jobb, mint amit én tudnék készíteni!


Viszont, "Szerinte csak felfújom a dolgokat..."

Nem lehet hogy valóban így van? Lehet hogy ő csak miattad mondja, hogy ne "punnyadjál" otthon, és ne a gyerek, család vegye el minden idődet, hanem egy kicsit magaddal is foglalkozzál.Mert ebben az esetben talán mégis csak igaza van.



Na most aztán sokat segítettem. Adtam hideget meleget, de a kérdésedből ezekre gondoltam! Remélem nem zavartalak nagyon meg!

2011. jan. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy a kedvesed csak viccel veled???Mármint hogy direkt heccel?Lehet hogy a párod azt akarja hogy maradj még otthon a gyerekkel és azért mondogat ilyeneket mert félt Téged hogy elveszít azáltal hogy visszamész dolgozni...

Szerintem ülj le vele egyik este és beszélgessetek el erről!!!Mond meg neki hogy neked nem erre van szükséged hanem arra hogy kitartsanak melletted!!!

Sok sikert!

Üdv!

2011. jan. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Diplomás, nyelvet beszélő nő vagyok, akit szeretettel vártak vissza a régi munkahelyére, egy jó nevű multihoz.Igen, mivel egyedül maradtam a gyed-gyes időszaka alatt, hát nem futotta jó ruhákra, de ettől még nem érdemlem ezt meg tőle. Csak azt remélem, valóban inkább azon aggódik, hogy nem a négy fal közt töltöm majd minden időmet, mint eddig...
2011. jan. 24. 11:32
 8/19 anonim ***** válasza:

Lehet ha visszamész dolgozni akkor többet keresel mit az Urad???Mert ha így van akkor lehet hogy ez egy picit rontja a pasi önérzetét ha a feleség többet visz haza a konyhára!!!

Ülj le vele és beszéld meg vele ,hiszed a férjed!!!!

2011. jan. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem, nem a férjem:)Amúgy ő keres többet, konkrétan másfélszer annyit, mint én. Lehet, ez zavarja. Mert én ettől nő létemre nem érzem kevesebbnek magam, főleg, hogy jó régen egyedül élek a gyerekemmel és igen talpraesett vagyok.Pont ezért fáj, hogy bánt, ahelyett, hogy örülne annak, hogy az én életem is sínen van.
2011. jan. 24. 11:43
 10/19 anonim ***** válasza:

szerintem csak elveszíteni nem akar Téged!!!

Én is borzasztó féltékeny típus vagyok!Én ebbe csak annak a az esélyét látnám ha visszamennél hogy több esélyed van másokhoz...mármint ha olyan a munkahelyed hogy sok pasi van meg sok emberrel kell ismerkednek akkor az ugymond egy rossz pont mert annyival több esélye van annak hogy jobbat találsz vagy ilyesmi.......

Én véleményem szerint.....de sokminden állhat a háttérben,lehet hogy csak viccelődik...ha meg nem akkor tényleg az amegoldás hogy leülsz vele őszintén beszélgetni!!!Ha ez nem megy akkor lehet hogy egy hamis kapcsolatban vagy benne...

Sok sikert!

2011. jan. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!