Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok,és szeretnék egy kapcsolatot.Tudom,ebben a korban nem kéne,de vágyon hogy valakivel összebújjak,megfogjam a kezét,akit tudok szeretni és ő is engem.Félre értés ne essék,nemi kapcsolatot egyáltalán nem szeretnék.Köszönöm a hasznos válaszokat:)
2011. jan. 23. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos vannak korán érő fiúcskák az osztályodban...
2011. jan. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem az osztályból..
2011. jan. 23. 17:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Jobb ha még csak a saját puncidat simogatod.
2011. jan. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló,megkérnélek hogy olvasd el,és úgy válaszolj.
2011. jan. 23. 17:45
 5/9 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján jó fejnek tűnsz, nem akarsz d.gni fűvel-fával.

A kérdésedre válaszolva: járj el szórakozni (ez alatt nem a hullarészegen történő "partyzást" értem), ismerkedj. :) Biztosan találsz valakit, akinek bejössz. :) Sok sikert! :)

16/L

2011. jan. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
ha van kiszemelted, és max 2 évvel idősebb nálad, akkor hajts rá, remélhetőleg te is bejössz neki, és... onnan már tudod :)
2011. jan. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
az előző vagyok megint, hogyha pedig nincs kiszemelt, akkor járj nyitott szemmel, és légy merész odamenni hozzájuk. de pl nagyon jól lehet ismerkedni mondjuk koripályán, pl elesel előtte, vagy effélék.
2011. jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát osztálytárssal tutira ne kezdj.. !


Őőő, hát 1.x is nézz ki v.kit aki tetszik és úgy gondolod,hogy lehet nála esélyed..(pl suliból v ha sportolsz onnan) szemezz vele.. mosolyogj rá.. nevess a viccein, legyél vele kedves :)

2011. jan. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Kiszemelt még nincs,de próbálok nyitott szemmel járni:)
2011. jan. 23. 18:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!