Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csalódtam a nőkben, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódtam a nőkben, hogyan lehetnék aszexuális?

Figyelt kérdés
Mindegyik egyforma, nem lehet egyszerűen egy normális kapcsolatot kialakítani.
2011. jan. 20. 12:56
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
83%-os, ha találkoznál akár a kérdezővel, akár velem, sztem te is rögtön tudnád h nem akarsz velünk járni, anélkül h bármit is tudnál rólunk.
2011. jan. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező!


13:47-re válaszoltam, nem neked. Ő írta, hogy kikkel volt dolga, és hogy mind egyforma.


Te meg inkább nézz magadba! Érdekes, sokezer embernek működik ez az u.n. párkapcsolat, neked nem. Veled van a baj.


Csak azt tudom mondani, amit mondtam is: Nyissz, aztán mindenkinek jobb lesz.

2011. jan. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim válasza:
Ha potencia csökkentő kell akkor egy tipp az antiandrogén, az Androcur pl elég hatásos, 50mgrtól semmi vágyad nem lesz pár hónapon belül, de merevedésed se.... plusz nem tudom hogy ha abbahagyod a szedést lesznek-e újra spermáid amiket felhasználhatsz, mivel ezek a potenciával együtt eltűnnek, leglaábbis a szedés idejére biztoasan
2011. jan. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:
Nekem nem kell dzsonidepp, annyira nem jön be.:D
2011. febr. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
60%

Nem olvastam végig a kommenteket, de most figyelj.

18/L vagyok.

Említed Johnny Deppet. Jó színész, de szerintem nem kifejezetten szép, én nem randiznék vele.

És nem igaz, hogy scaka külsőre vágyunk. Ott van például cristiano Ronaldo. Jó pasi,d e iszonyat beképzelt(nek látom én), és ezért undorodom tőle. Ha egy pasi megtetszik, persze számít a külső bizonyos szinten, de nem egyszer előfordult már, h a mozdulatai vonzottak, volt vmi különleges az egyéniségében vagy a hangjában, a humorosság nagy előny, az előzékenység, és h azt lássam h megbecsül, és nem csak ha járunk, hanem h általában nem bunkó. Ennyi.

2011. ápr. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
55%
Hazudtok még magatoknak is. Előző, nem tom mit szólnál, ha jönne C. Ronaldo, és bepróbálkozna nálad. Gyanítom, h nem mondanád azt, h "bocs, de menj a francba, mert beképzelt vagy". Ugyanígy ha mondjuk én próbálkoznék nálad, hiába van egyéniségem meg humorom, hiába vagyok előzékeny, elhajtanál a külsőm miatt. Erre bármibe fogadnék.
2011. ápr. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
60%

Bár nem az előző vagyok, de én kvára leszarnám c.Ronaldót, meg téged is, mivel van barátom.Aki habár mások szerint nem néz ki a legjobban (maga szerint se) de én imádom, szeretem. :)

Állítólag ő úgy tekint(ett) ránk mint a tipikus 5-ös és 10-es pár, ahol nem én vagyok az 5-ös...

2011. máj. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
a kérdező meg a "haverja" kvára szánalmas...-.-" ti semmilyen nőt nem érdemeltek ilyen hozzáállással, remélem nem is lesz nőtök...jah ezzel a dumával meg nemcsak hogy remélem hanem TUDOM hogy nem lesz...A F@SZÉ KELL ÁLTALÁNOSÍTANI??????!!!!!!!!!!
2011. jún. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!