Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csalódtam a nőkben, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódtam a nőkben, hogyan lehetnék aszexuális?

Figyelt kérdés
Mindegyik egyforma, nem lehet egyszerűen egy normális kapcsolatot kialakítani.
2011. jan. 20. 12:56
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

akkor nincs több ötletem...de ilyen nyomorult egy embert mint Te vagy...

szàz nöböl egy se jönne össze veled?..akkor biztos velük van a baj? -.-...

2011. jan. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

Mert akkorák az igényeik, dzsoni depp kell még a ronda lányoknak is neked is mindenkinek izom izom, 20 milliós autó, ház, villa.

Átlagos külsejű pasi nem kell senkinek.

2011. jan. 20. 13:15
 13/38 Azeriel ***** válasza:
egyet értek veled kérdező!
2011. jan. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
45%
hàt :D ne tudjad màr nekem mi kell hülyegyerek.
2011. jan. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
61%
Teljesen igaza van a kérdezőnek! De ezt úgyis csak az értheti, aki hozzánk hasonlóan csúnya.
2011. jan. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
60%

Talán csak ne így állj hozzá a nőkhöz. Nem túl szimpi, ha egy pasi azzal nyit, hogy minden nő unalmas és/vagy k*rva... (Volt szerencsém fél órát beszélni egy ilyen sráccal, jól nézett ki, elvileg értelmes volt, de nagyon felidegesített a hozzáállása. )

És mindezek mellet, te is próbálj kompromisszumokat kötni... Tökéletes nő nincs.

Ha, adott esetben te a cicababákkal randizgatsz, ne csodálkozz, ha ő a kigyúrt csávót keresi... Közös az érdeklődésük.

Ismerkedj fantáziadúsabb helyeken a disco-nál és az internetnél...

24/l

2011. jan. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

Nyissz..


Neked is jobb lesz, meg az emberiségnek is.

2011. jan. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
80%

Érdekes, én nem vagyok kigyúrt pali, és milliók sincsenek a bankszámlámon, a barátnőm mégis szeret, és én is őt.


Gondoltál már arra, hogy rossz helyen ismerkedsz??


Vagy talán nem a plázacicákat kéne meglőni, mert azok ilyenek csak.


Az általánosítástól meg boldog leszel, hajrá, de szólok: hírből sincs igazad. Az, hogy nem tudsz ismerkedni rendes lányokkal, szerintem nem a lányok hibája.


hajrá, keress értelmes csajt, és nincs probléma.

2011. jan. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

az meg a màsik..

aki keres talàl.. :) ha neked minden àron tökéletes cicababa kell akkor megkapod ott van :)

2011. jan. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

13:20-as vagyok, természetesen a kigyúrt csávón és a cicababán, a sztereotípiának megfelelő egyéneket értem.

Nyilván nem baj, ha az ember ad magára.

2011. jan. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!