Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csalódtam a nőkben, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódtam a nőkben, hogyan lehetnék aszexuális?

Figyelt kérdés
Mindegyik egyforma, nem lehet egyszerűen egy normális kapcsolatot kialakítani.
2011. jan. 20. 12:56
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Sztem a kérdező egyszerűen csúnya, azzal pedig nem lehet mit csinálni. Csúnya fiú a csúnya lányoknak se kell, tapasztalat.
2011. jan. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

13:20

Nem kell nekem cicababa, dehogy kell, normális hétköznapi lányokról beszélek, átlagos lányokról átlagos ruhákban, én mindenhol szoktam ismerkedni, de vagy mindegyik azt mondja, már van pasim vagy legyünk csak barátok, pedig van kocsim, igaz nem 20 milliós, van pénzem is, házam az nincs, de nehogy már ez legyen a baj, 21 évesen honnan legyen házam?

2011. jan. 20. 13:25
 23/38 A kérdező kommentje:

Átlagos vagyok külsőre, teljesen átlagos, persze egyedi.

Nem vagyok csúnyának mondható.

2011. jan. 20. 13:26
 24/38 anonim ***** válasza:
65%

Látod, ez a baj...

Most sem ezt írtad, hogy "kedves vagyok, vagy aranyos", hanem, hogy van kocsim...

Ez mutatja, hogy mit vársz...

Azoknak a lányoknak, akiket te szeretnél megtalálni mellékes, hogy van-e kocsid.

2011. jan. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Én kedves vagyok velük attól még, azért írtam, hogy van kocsim meg pénzem mert az én személyiségemet ignorálják, nem számít nekik, akkor gondoltam anyagi értéket kell felmutatni.
2011. jan. 20. 13:37
 26/38 anonim ***** válasza:
33%
13:34 Pont az a mellékes a lányoknak, ha vki kedves meg aranyos. Ezek a fontossági sorrendben csak a külső és a pénz után következnek. Mindenkinél.
2011. jan. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
73%

"Ezek a fontossági sorrendben csak a külső és a pénz után következnek. Mindenkinél."


Ne általánosíts!

2011. jan. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Nem általánosítanék, ha láttam volna már példát az ellenkezőjére, v ha mentem volna már ezekkel bármire is. Ja és még ha számít is vmit, inkább negatív értelemben.
2011. jan. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
60%
Attól, hogy elb*szott életed van, vagy csak az ilyenekkel tudsz összejönni, attól még lehetnek (vannak!!!) normális nők. valószínűleg olyan életed/baráti társaságod van, ami csak ilyen nőket vonz.
2011. jan. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

Milyen élet?

Mondom ha bárhol beszélgetni kezdek egy nővel nem lesz belőle semmi, ennek mi köze a barátaimhoz vagy az életemhez?

Az a nő nem ismer engem, életem során egynek sem jöttem be akivel ismerkedtem, mindig elküldtek.Ezért gondolom azt, hogy minden nő ilyen mert nem volt még példa arra, hogy egy nő járni akart volna velem érted?Ha lett volna a kérdést sem írtam volna ki.

2011. jan. 20. 13:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!