Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csalódtam a nőkben, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódtam a nőkben, hogyan lehetnék aszexuális?

Figyelt kérdés
Mindegyik egyforma, nem lehet egyszerűen egy normális kapcsolatot kialakítani.
2011. jan. 20. 12:56
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
14%

ha kiherélteted magad akkor nem fogod igényelni többet

legalàbb nem lesz egy ilyen agyonbäszott utodod mint Te vagy

2011. jan. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék, csak én azért, mert a nőknek a külső a legfontosabb, én pedig csúnya vagyok.
2011. jan. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
81%
Én is csalódtam már sok-sok férfiban, de ezért nem írom le az összeset és nem gondolom azt, hogy minden férfi egyforma. Ez a férfi gondolkodás mostanában, hogy minden nő ugyanaz, kiborító tényleg. Ilyen felfogással tényleg nem fogsz tudni kialakítani egy normális, komoly kapcsolatot, mert mindenkit megbélyegezel, és nem hagysz időt, hogy megismerd kellően a másikat. Nem kell általánosítani, ha találkoztál már pár olyan nővel, aki zizis volt. Egyszer úgyis lesz olyan, aki neked megfelel.
2011. jan. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 szamóca. ***** válasza:
77%

te nem a nőkben cslaódtál hanem egy két példányában.

...nem tartok példabeszédet, majd rájössz. ne húzd rá az ő hibáikat az összes nőre.

2011. jan. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Én nem felelek meg egynek sem, nem akarom magam kiherélni mert szeretnék gyerekeket.

Valami potencia csökkentő nincs amitől nem kívánnám a nőket?

Aztán majd keresek egy béranyát akitől lesz gyerekem.

2011. jan. 20. 13:04
 6/38 A kérdező kommentje:
Több száz nővel beszéltem, randiztam, egyiknek sem voltam jó, nem akart egy sem járni velem, mind egy kigyúrt köpködős parasztot akar aki azt mondja: meg akarlak dugni bébi, ennyi.Én meg nem vagyok ilyen.
2011. jan. 20. 13:05
 7/38 anonim ***** válasza:
22%
Ne akarj gyereket, ha ilyen fogyatékos vagy
2011. jan. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
hàt érdekes modon pont nem olyan pasim van.. és ha màr én létezek akkor màs is rajtam kivül ugyh jo lenne ha abbahagynàd a hisztit
2011. jan. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
hormoninjekció :))
2011. jan. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Épp ezaz, hogy ha van is ilyen az már foglalt, most randizzak a világ összes nőjével vagy mi?

Olyanok vagytok mint a gesztenye aki egyet látott látta az összeset.

2011. jan. 20. 13:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!