Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Azt veszem észre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Azt veszem észre hogy? (folyt lent)

Figyelt kérdés
sziasztok 20 éves srác vagyok és azt veszem észre hogyha megvagyok borotválkozva az arcomon:) akkor nem nagyon érdeklem a csajokat.. mintha semmibe vennének, de ha borostás vagyok vagy már hosszabb mint a borosta akkor azt veszem észre hogy megnéznek mosolyognak felfigyelnek rám. ez miért van?? hisz ugyan olyan az arcom ha borotvált és ha borostás vagy szőrösebb nem? valaki pls világosítást :))
2011. jan. 12. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet jobban áll. Spec. nekem sokkal helyesebb egy pasi, ha borostás, de akkor meg az nem jó, hogy szúr..:D
2011. jan. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én nagyon szeretem a pici borostát :)

22/L

2011. jan. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy jobban áll, de lehet, hogy olyankor nem akarsz senkinek sem tetszeni:)

Nekem pl. akkor van a legnagyobb sikerem, ha kutyasétáltatós cuccban sétálgatok, vagy a fejemre húzott kapucnival menekülök a világ elől:)

Ha cuki szoknyát veszek fel, akkor a pasikat mintha a föld nyelte volna elXD

24/l

2011. jan. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

De ez lányoknál teljesen máshogy működik :) Egy pasi mindenre felfigyel, pláne egy rövid szoknyára! Tudom magamról...

Nálam viszont fordítva működik! Ha borostás vok, ismerőseim még meg is jegyzik... Pedig nekem már 20 évesen egy nap alatt jól láthatóra nő!

Ez a probléma szerintem egyéntől függő!

2011. jan. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A borosta férfias *.* és általában minden fiúnak jól szokott állni :D 15/L
2011. jan. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Logika válasza:
Tudod, van egy olyan hímekben töménytelenül felllelghető anyag, a tesztoszterin, ami a nőstényeket szexuálisan vonzza. Mivel a szakállhoz is az kell, ezért van ez
2011. jan. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
érted Logikaaaaaaa :D teljesen igaza van, nekem pl nem áll jól mert nem egyenletesen nő az arcomon hanem ilyen összevissza és gáz:D
2011. jan. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!