Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Azt veszem észre az ismeretség...

Azt veszem észre az ismeretségi körömön hogy szinte az összes fiú ismerősöm nézi a barátok közt című szappanoperát, és az összes lány ismerösöm pedig utálja. Az az érdekes ebben hogy a szappanoperát inkább a lányok nézik, vajon mért van ez?

Figyelt kérdés
Ha esetleg a valaki épp az ellentéte ennek, az nyugodtan leírhatja:)
2010. máj. 13. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom szappanoperának.Egyszerűen szánalmas próbálkozás.én megértem, hogy nincs pénz(ezzel védekeztek a rossz kritika ellen), de 5Enemtudomhanyadik részre futja?Akkor legalább szinkronizálják őket!!!21/L
2010. máj. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Régen néztem :D De a vanda és a zsolt új lánya (az új szinésznő) nagyon szépek. :D:D
2010. máj. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ja, történés szánalom, párbeszédek dettó, de a lányok nagyon bájosak. A hangot levéve határozottan élvezhető.
2010. máj. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem néztem soha, a férjem az első évben nézte, aztán felhagyott vele :)
2010. máj. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Hogy ez miért van azt neked kell tudnod végül is a te baráti köröd!
2010. máj. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én sem nézem, ahogy az én ismeretségi körömből senki. 20/F
2010. máj. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én sem nézem. Én inkább akkor már az Így jártam anyátokkal-t nézem, az legalább jó műsor.
2010. máj. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem szapanopera, bár én fiú vagyok. Igazából a Mónika Show rossz utánzata a verekdések miatt.
2010. júl. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
elnézést verekedések, rosszul írtam.
2010. júl. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!