Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok ti hányadik héten...

Lányok ti hányadik héten kezdtek el vizesedni? Én még csak 8hetes vagyok, de már dagad a bokám, és a fejemen is észre veszem reggel! Mit tegyek? Mi lesz így késsőbb?

Figyelt kérdés
3napig só és fűszer mentes diétán voltam, de nem vettem észre, hogy ment volna le víz. Az almát is ma próbáltam, megettem már vagy 2kilót....
2010. máj. 14. 18:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szerintem kérd ki orvos tanácsát, ez valóban korainak tűnik, közelebbit sajnos nem tudok.

Legjobbakat!

2010. máj. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
én már hallottam ilyet, nem egyedi eset. Valószínű diétára leszel fogva :( Nem a legjobb, főleg terhesség alatt, mikor az ember menthetetlenül megkíván ezt-azt. Az arcomon én úgy a 35héten vettem észre, az ujjaimon a 37.hét végén. Mással nekem nem volt gond. Csodaszép terhességet, könnyű szülést, jó babázást! :)
2010. máj. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi az eddigi válaszokat, még írjatok. Én is nagyon korainak tartom, pedig nem is híztam. :( Az is eszembe jutott, hogy talán jön a jóidő, de akkor is korai. Majd csak szerdára van időpotom orvoshoz, addig itt érdeklődök. Miből áll a diéta, csak saláta félét ehetek majd? Ki az akinek diétázni kellett, mit ehetett? A baáért MINDENRE képes vagyok!!!
2010. máj. 14. 18:53
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
nagyon tetszik, hogy így gondolkodsz :) Amúgy ilyenkor sómentesen és minél kevesebb fűszert kell fogyasztani. Ki lehet bírni, egy ilyen lelkes, odaadó kismaminak meg főleg!! :)
2010. máj. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha szedsz vitaminokat akkor állj le velük. Én a vitamintól vizesedtem, amióta nem szedem újra a régi vagyok.
2010. máj. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én tetőtől talpig megpüffedtem, de nem látványosan, hanem nekem volt kellemetlen. feszült a bőröm, még a fenekemen is. A doki azt mondta ilyen nincs, ez nem a terhességtől van. A házi orvosom, azt mondta, hogy a hormon változások miatt van.

Szóval nekem pár hét múlva elmúlt és csak a legvégén vizesdtem újra.

2010. máj. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én az elejétől vizesedtem, majd kiderült terhességi magas vérnyomásom is van, ami majd csak szülés után lett rendben, nagyon vizes voltam ,és holdvilág arcom lett..áá már csak papucsban tudtam járni..nyáron még elment, de októberben szültem..mindig akkor apadt picit a vizesedés amikor nagyon sok folyadékot ittam . Ha alig ittam még vizesebb voltam..doki is mindig mondta, igyak nagyon sokat..szülés után jött csak helyre ..
2010. máj. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én is vizesedtem az elejétől. De szerencsére nem terhességi mérgezés. Nálunk ez "családi hagyomány". De a 35. hét körül látványosan felerősödött, és a 38. héttől enyhült. Amikor már "szétfeszült" a bokám felpócoltam, hideg vízzel borogattam. Általában segített.

Mindenesetre említsd meg a dokinak. És a védőnő is fog csinálni majd vizelettesztet, h nincs-e terhességi mérgezésed.

2010. máj. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Szia!

Én az első babámmal nagyon vizes voltam.19 kg-ot híztam:-( a végére.Arcra nem tudok semmit,de nekem a bokámra segített,ha este felé (amikor nincs nagy meleg)sétáltam a párommal egy fél órát,utána váltózuhany (hideg,meleg),ha nem bírod az egész testedre, akkor csak a lábadra, és majdnem teljesen függőlegesen feltámasztod a lábad utána.Így pihensz.Én utána pisiltem rengeteget.De szerintem is azért elég korai.

2010. máj. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddig válaszokat! Várom még olyan kismamák jelentkezését akik szintén korán vizesedtek, hogy mi lett a vége. Szerdán megyek dokihoz, addig sajna nem leszek okosabb, de szívesen veszem ha írtok! Mindenkinek sok boldogságot, boldog babavárást kívánok! Jah és ebben a fránya rossz időben ne menjetek ki, ha nem muszáj. :S
2010. máj. 17. 07:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!