Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok ti hányadik héten...

Lányok ti hányadik héten kezdtek el vizesedni? Én még csak 8hetes vagyok, de már dagad a bokám, és a fejemen is észre veszem reggel! Mit tegyek? Mi lesz így késsőbb?

Figyelt kérdés
3napig só és fűszer mentes diétán voltam, de nem vettem észre, hogy ment volna le víz. Az almát is ma próbáltam, megettem már vagy 2kilót....
2010. máj. 14. 18:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

szia. én bár idősebb voltam tőled, én 14 hetesen kezdtem vizesedni. azt vettem észre hogy reggelre zsibbadnak az újjaim. aztán már fájtak, püffedtek voltak. majd most 21 hetesen egész nap megvan ez a zsibbadás meg merevség, fájdalom. a doki azt mondta erre nincs megoldás, ha rosszabb lenne akkor neurotikus. azt mondta szedjem a magnéziumot meg kalciumot és ha tusolok akkor váltakozó víyzzel zuhanyoztassam a kezeimet. Nekem a lábam nem dagad, de térdig le van merevedve és csak valamikor délutánra lesz jobb. Egyébként dolgozom és ez az ülőmunka sem tesz éppen jót neki.


nekem még zellert mondott a védőnő, de én őgy vagyok vele, ez ellen nincs mit tenni.

2010. máj. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem szedsz véletlenül Utrogestant? Én attól vizesedtem már a legelején elég durván,de mikor 12 hetesen abbahagyhattam,lement teljesen és utána már a végén sem volt gond,pedig sajnos durva túlsúllyal hordtam végig.
2010. máj. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nem szedek semmit csak febimion800-at, de azt nem szeretném abbahagyni, kell a babának a vitamin, legalább a 12.hétig szedni akarom. De mielőtt elkezdtem szedni, ( 1hete ) már előtte észre vettem, hogy vizesedek, szal nem hiszem, hogy a vitamintól van. Ezt azért írom, mert vki írta, hogy attól is vizesedhetek ha vitamint szedek. Szerdán a biztonság kedvéért csináltatok egy gyors pisi vizsgálatot, remélem lesz a dokinak is annyi esze, hogy kiküld pisilni. :S
2010. máj. 17. 14:37
 14/15 anonim ***** válasza:

08.44-es vagyok!


engem is elküldtek komplett vér és vizelet vizsgálatra, hogy nem e valami vese gond van a háttérben, de terhesvitamint nem szedek, mégis anélkül is szuper lett az eredmény.

próbáld meg tornáztatni a bokádat, hogy jobb legyen a vérkeringés. de sajna aki erre hajlamos, annak nincs mentség! :-(

2010. máj. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Sok pihenés, polcold fel a lábad, sómentes fűszer a bioboltból/olyan mint a vegeta, csak sómentes/

zeller

Sajnos mást nem tudok mondani, beszélj a háziorvosoddal is, meg keresd meg a védőnőt, mert a szülész egész másképp közelíti meg ezeket a kérdéseket.

2010. máj. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!