Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én veszem észre, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én veszem észre, hogy a mai lányok egyre utálatosabbak és nagyobb igényűek mindegyik szőke herceget akar?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, és bárhogy próbálkozok, egyszerűen nem megy. Mindig ez a szokásos szöveg, bármilyen kedves rendes, megértő vagyok, semmit nem ér!

Csak a szokásos pattintós szöveg, legyünk csak barátok!, van pasim! Idősebb pasi kell! Ronda vagy, húzz el!, vagy amikor végre, látom, hogy van és lenne esélyem, szemezés minden megvolt, aztán feltűnik egy másik srác, és az kell neki.

Több mint tíz lányhoz mentem oda, és nagyon rosszul esik, hogy így ennyire lepattintottak..

Persze, egy ragyás fejű húszéves srácért, odavannak, mert ő idő pasi!!!

A szőke herceg kell nekik, ha nem vagyok idős, de mivel nem nagyon szőke herceg, konkrétan a fejemet leordítják, hogy képzelem azt, hogy mi ketten valaha együtt fogunk járni?

Hiába vagyok jóban a lányokkal, mindig valami miatt egyszerűen lepattintanak, nem vagyok alacsony, igaz sovány vagyok, de ha annyira ronda volnék, akkor nem állnának velem szóba. Olyan nagy igényük van, maguk se tudják mit akarnak, egyik lánynak hiába töröm magam, semmi se jó.

Meguntam ezt az állandó csalódást.

16F


2011. ápr. 27. 19:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Én is észrevettem már... Én se tudok semmit se csinálni , már mindent próbáltam , csak várni tudok míg én is idősebb leszek ...
2011. ápr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
82%
nyugi :) egy házért el lehet kérni az értéke sokszorosát, de más kérdés, hogy megadják-e érte? valóban eléggé beképzeltek a mai kis tinilányok, de koppanni fognak. emlékszem még általánosból a legszebb lányok mennyire el voltak telve magukkal, aztán középiskolában már- már halványultak. most meg pfff.... falusi kis igénytelen senkik. a lényeg, hogy te ne legyél öntelt, más hülyeségébe meg sza*rni kell bele!
2011. ápr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Mert a lányok nagyrésze hülye. És már ez az általánosítás, hogy p-csák. Sajnos. :(


De sok normális van, hidd el, nekem is sok időbe tellt, mire összeszedtem a mostani barátomat. Nem volt sok feltételen a társkeresésben, de ő annak is megfelelt, amit már rég elvetettem, hogy megtaláljam egy fiúban.


15/L

2011. ápr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
Én is észre vettem, hogy nagyobb az igényük.Nem tudom miért van ez, de elég idegesítő főleg ha bunkók az ilyenek miatt nincs sok pasinak önbizalma.
2011. ápr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Most te te rinyálsz itt, pár év múlva, mikor idősebb pasi leszel és sorban keféled és dobod el őket, akkor meg majd ők fognak itt p.csogni.

Mert az élet az úr.8)

2011. ápr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

baromság, ez nemígy van.

csak kisugárzás kérdése az egész, ha az van minden van :P

2011. ápr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
20.02es pl aranyos lány biztos tetszenétek egymásnak.
2011. ápr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Köszönöm, de van egy négy hónapos kapcsolatom, de ha nem lenne szívesen megismerkednék a kérdezővel :)
2011. ápr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
66%

"bármilyen kedves rendes, megértő vagyok, semmit nem ér! "


A nők 10 000 éve semmit nem változtak. HA kedves megértő vicces aranyos fiuka vagy, akkor max barátnak vagy, mert unalmas vagy férfinak. Egy férfi, erős, határozott, bunkó, szókimondó és okos!

2011. ápr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
hát már szerintem csak a pénzes spanokra mennek ki de hát ez van pénzed van csajod van! nincs pénzed életed sincs. ez a mai világ el kell fogadni
2011. ápr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!