Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szőke, kékszemű pasik! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőke, kékszemű pasik! Milyen lányok jönnek be nektek? (külsőre. )

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 23:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ügyej velük nagyon szentek :S
2011. aug. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szerinted minden szőke és kék szemű embernek ugyan olyan az ízlése?
2011. aug. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen értelmetlen a kérdésed. Szőke vagyok és kékszemű mégis ugyanolyan lányok jönnek be nekem, mint a barnahajú, barnaszemű haverjaimnak...

Vékony sporrtos testalkat, feszes mell és fenék, hosszú haj

kb ennyi

2011. aug. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Barna szem > szőkésbarna haj xdd:D
2011. aug. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
ASD! fogadjunk hogy a kérdező kékszemű...azaz szőke
2011. aug. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
nem tudom. csak eszembe jutott, és megkérdeztem, mert (sajnos) nekem a szőke kékszemű pasik jönnek be a legjobban >.< 4. válaszoló, úgy nézek ki o.o :D
2011. aug. 13. 23:13
 7/20 A kérdező kommentje:
szőkésbarna vagyok de köszi! XD _ASD_ASD:SAD:
2011. aug. 13. 23:14
 8/20 anonim ***** válasza:
én szőkésbarna vagyok és kékes-zöld szemű az még belefér?
2011. aug. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én szőke hajú vagyok és kék a szemem!

Nekem rengeteg féle csajszi bejön,de a kislányos arcú,barna hajú és barna szemű az jobban.

Viszont észrevettem,hogy a szőke csajoknak nagyon bejövök,lehet,mert hasonló "kvalitásokkal"rendelkezünk!:D

Bár,most hogy belegondolok van egy szöszi csajszi,aki számomra nagyon kellemes látványt nyújt!

2011. aug. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
amúgy - nem azért, hogy vitába szálljak:) - ha én pasi lennék, nem hiszem, hogy bejönne a barnaszem barnahaj kombó, túl sok van belőlle, és túl átlagos o.o mondjuk szerintem már alapból a barna haj kombó nagyon átlagos, de ha ehhez még barna szem is járul, akkor az esetek 95%-ában (ha csak nem tesz ellene = maradék 5%) unalmasan átlagos, vagy nem tudom o.o nézzétek el, hogy rosszul fogalmazok ilyenkor.. és nem szídom őket vagy valami, ne értsétek félre, csak túl átlagnak tartom:)
2011. aug. 13. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!