Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szőke, kékszemű pasik! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőke, kékszemű pasik! Milyen lányok jönnek be nektek? (külsőre. )

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 23:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok!

Pedig sajna ezt mutatja,hogy az átlagost szeretik sokan!

Én hiába nézek ki arcra sokkal jobban,mint a barna hajú-szemű-bőrű haverom,sok csajnak mégis ő jön be,mert egy átlag.

Azt hiszem sok csaj szereti az átlagost,mert azért senki nem szólhatja le őket,hiszen beállnak a sorba!

Egyébként én nagyjából egyetértek azzal,amit sugallni akarsz!

2011. aug. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
voros nagy csocsel !
2011. aug. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

igen amúgy, és nem is teljesen értem, hogy miért o.o direkt azért raktam még egy kis vöröset a hajamba, hogy ne legyen túl átlag, még így szőkésbarna hajjal sem o.o amúgy, nekem pasi ügyileg, ha nem is szőke haj kék szem, akkor minimum kék szeme legyen, eddig egész életemben 3-4 olyan pasit láttam, akik barna szeműek voltak, és rá tudtam mondani, hogy na, ez jól néz ki.

hát nem tudom amúgy, mostani lányok többsége elég undorító, van amelyik pénzre megy, van amelyik szexre, van amelyik csak fel akar vágni a pasijával.. grr.:|

amúgy még előző válaszodhoz visszatérve, szerintem azért jössz be a kékszemű-szőkehajú lányok többségének, mert tudják hogy szépek, és ezért egoisták, és az egoisták olyanokat keresnek (külső tulajdonságra minimum) mint amilyen ők maguk, pl. a te esetedben szerintem általában ezért jöhetsz be a szőke-kékszemű lányoknak. de én a helyedben ennek örülnék, mert tényleg szépek.. bár mondjuk a belsőjük .............. :D

2011. aug. 13. 23:50
 14/20 anonim ***** válasza:

Kösz,hát ez kedves!:D

Amúgy lehet benne valami,mert általában bejövök a csajoknak!

2011. aug. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

mi rosszat mondtam ? :O:D

:)

2011. aug. 13. 23:54
 16/20 anonim ***** válasza:
Nyugi,nem vettem fel rossznak,sőt!!:D
2011. aug. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
akkor jó:-)
2011. aug. 14. 14:59
 18/20 anonim ***** válasza:

Hát remélem a világosbarna haj, sötétkék szem bejön nekik :)

16/l

2012. jan. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem a nőies arc jön be, 20-25 közötti lányoknál. Nagyon jóképű gyerek vagyok(sok lány mondta, szerintem csak átlagos), de nem vagyok válogatós. A legfontosabb nálam a belső, ha egy picit szebb a lány egy rémnél, és 70 kiló alatt van súlyban, akkor már van esélye nálam. Pedig megtehetném, hogy válogatok, de nem vagyok olyan,
2012. jan. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

En nyaron szoke vagyok tenen barnasabb kek szemekkel.

Nincs zsanerem minden tipusbol vannak gyonyoru lanyok.

Barna barnaval kombobol is.

Inkabb a vonasaitol stb fugg hogy tetszik e

2012. jan. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!