Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én veszem észre, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én veszem észre, hogy a mai lányok egyre utálatosabbak és nagyobb igényűek mindegyik szőke herceget akar?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, és bárhogy próbálkozok, egyszerűen nem megy. Mindig ez a szokásos szöveg, bármilyen kedves rendes, megértő vagyok, semmit nem ér!

Csak a szokásos pattintós szöveg, legyünk csak barátok!, van pasim! Idősebb pasi kell! Ronda vagy, húzz el!, vagy amikor végre, látom, hogy van és lenne esélyem, szemezés minden megvolt, aztán feltűnik egy másik srác, és az kell neki.

Több mint tíz lányhoz mentem oda, és nagyon rosszul esik, hogy így ennyire lepattintottak..

Persze, egy ragyás fejű húszéves srácért, odavannak, mert ő idő pasi!!!

A szőke herceg kell nekik, ha nem vagyok idős, de mivel nem nagyon szőke herceg, konkrétan a fejemet leordítják, hogy képzelem azt, hogy mi ketten valaha együtt fogunk járni?

Hiába vagyok jóban a lányokkal, mindig valami miatt egyszerűen lepattintanak, nem vagyok alacsony, igaz sovány vagyok, de ha annyira ronda volnék, akkor nem állnának velem szóba. Olyan nagy igényük van, maguk se tudják mit akarnak, egyik lánynak hiába töröm magam, semmi se jó.

Meguntam ezt az állandó csalódást.

16F


2011. ápr. 27. 19:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
20:11 te jófej ember lehetsz.. :DD (Y)
2011. ápr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Nem csak te vetted ezt észre, mert sajnos ez ma már mindennapos. A sok kis hülye p.csa, egyszerűen felsőbbrendűnek képzeli magát, de agyuk az semmi. Kijelentik, hogy nekik minimum 180 magas srác kell, legyen pénze, kocsija, menő cucca, kedves, megértő stb. Ha ez megvan akkor meg unalmas és szakítana vele.

Próbáld meg, hogy szerzel néhány menőbb cuccot, akár kölcsön és menj oda ugyanezekhez a csajokhoz. Vajon milyen lesz az eredmény? Az meg egy nagy baromság, hogy csak a kisugárzás számít. Ez is egy tipikus női hazugság, hogy ne kelljen beismerni, hogy csak a külső számít.

Ha meg legközelebb egy kis k.rva benyög ilyet, hogy "Ronda vagy, húzz el!," kőkeményen lealázod ott helyben, mivel a dologból már úgysem lesz semmi. Te vagy a férfi, viselkedj is úgy.

2011. ápr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Chuck ***** válasza:

Na, komikat nem olvastam(olvastam ma már párat..),de válaszolnék a problémádra...

Nem, ez mindenhol-mindig így van, hogy egyre nagyobb az igényük....Én pl ezért pihentetem a barátnő témát..

Az meg, hogy szóba állnak veled, az egy dolog...lehet, hogy "kényszer", mert nem tudnak mással beszélgetni stb..

Én nem vagyok szép, annál "rondább",s velem is szóba állnak...

Ezt meg kell szokni, hogy mindig más és más lesz jó nekik, és egyre nagyobb igénnyel...

18/F

2011. ápr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
ANNYIRA nem tudom milyenek a mostaniak, mert én 20 vagyok és nincsenek ilyen barátnőim. Bár azt látom, hogy tényleg el vannak szálva maguktól. Persze nem az összes, de NAGYON sok, ha csak belegondolok, anno az osztályomban volt 2 ilyen lány, a másik 20 normális volt. Most máshogy látom ezt, Facebookon is megy a picsulás ezerrel, amikor én még azt sem tudtam, mi az a szoli, ők már 16 évesen szétégett bőrrel nyomják a STUDIOban minden hétvégén. Pedig azóta csak 2-3 év telt el, mégis nagy generációváltás történt. nekem sosem kellett az, hogy valaki idősebb vagy pénzesebb legyen. A exbarátom, akivel 15 évesen összejöttem, egy egyszerű, nálam alacsonyabb fiú volt, aki se nem gazdag, se nem járkál márkás cuccokba. Leginkább a humora és a szövege fogott meg, igaz nem volt nagymenő, de nagyon jó beszélőkéje volt. 4 év alatt egy irdatlan f/sz lett, olyan, aki pont ezeket a kis tinipuncikat vadássza. De az tény, hogy az önbizalom nagyon sokat számít. Nem kell bunkónak lenni, de látszódjon, hogy erős akaratú vagy, és nem jössz zavarba két szótól. Ez nekem mindig is fontos volt, mert én magam is zavarba tudok jönni pl egy randin, és akkor jó, ha a másik legalább látszatra nem hagyja zavartságot. Ez kell, de ez már genetika, hogy az "erősebbhez" vonzódunk. Ezt sok kis tudatlan úgy értelmezi, hogy a bunkó apuci pénzéből gazdag f.szhoz, de ez nem így van, az az erős aki az anyagi háttér nélkül is levág olyan szöveget neked, hogy abban valami megfog, abban érzed, hogy erre az emberre lehet támaszkodni. Ez nehéz és összetett dolog, de ezt a kérdést visszájára fordítva is fel lehetne tenni.. habár az egyetemen a legtöbb srác már nem ilyen kis b.zeráns köcsög hála istennek. Ne keseredj el, várj 18-ig, leérettségizel, elmész másik suliba vagy dolgozni, és AKKOR már ismerkedhetsz a korosztályodból, több sikered lesz szerintem. Azért valamennyire benő az ember feje lágya, amint elhagyja a gimit. L//20
2011. ápr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Jobb ha hozzászox. Amíg nem vagy se jóképű, se gazdag, addig több mint valószínű, h nem lesz bnőd. Legfeljebb "ha ló nincs, szamár is jó" alapon. Kortól függetlenül minden nőnek csak ezek a fontosak.
2011. ápr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Azért magam nem mondanám annyira "segg" rondának, hogy engem szégyenli kellene az utcán.

Csak tudd meg, hogy én eléggé levettem a mércét, már könnyű vérűbb lányoknál is próbálkoztam.

Konkrétan az volt, kb ez egy éve volt. Évzáró előtt két héttel, megmondtam a lánynak, nagyon bejön, de akkor lépnem kellett, azért mondtam meg neki akkor és ott mert egyedül ült a parkban a barátnőjével, csak hát aztán nem is jött suliban így nem is tudtam vele beszélni.

Aztán nyáron úgy volt, hogy talizunk, aztán nem lett belőle semmi, mert otthagyott, egy ragyás, csoró, srácért, mondhatni nagyon jól esett.

Tényleg nagyon közel jártam. :@ :@

2011. ápr. 27. 21:07
 27/27 anonim ***** válasza:

A nőknek nem a szőke herceg kell:)

http://www.youtube.com/watch?v=vkU0YI1NfM8

2011. ápr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!