Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én veszem észre, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én veszem észre, hogy a mai lányok egyre utálatosabbak és nagyobb igényűek mindegyik szőke herceget akar?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, és bárhogy próbálkozok, egyszerűen nem megy. Mindig ez a szokásos szöveg, bármilyen kedves rendes, megértő vagyok, semmit nem ér!

Csak a szokásos pattintós szöveg, legyünk csak barátok!, van pasim! Idősebb pasi kell! Ronda vagy, húzz el!, vagy amikor végre, látom, hogy van és lenne esélyem, szemezés minden megvolt, aztán feltűnik egy másik srác, és az kell neki.

Több mint tíz lányhoz mentem oda, és nagyon rosszul esik, hogy így ennyire lepattintottak..

Persze, egy ragyás fejű húszéves srácért, odavannak, mert ő idő pasi!!!

A szőke herceg kell nekik, ha nem vagyok idős, de mivel nem nagyon szőke herceg, konkrétan a fejemet leordítják, hogy képzelem azt, hogy mi ketten valaha együtt fogunk járni?

Hiába vagyok jóban a lányokkal, mindig valami miatt egyszerűen lepattintanak, nem vagyok alacsony, igaz sovány vagyok, de ha annyira ronda volnék, akkor nem állnának velem szóba. Olyan nagy igényük van, maguk se tudják mit akarnak, egyik lánynak hiába töröm magam, semmi se jó.

Meguntam ezt az állandó csalódást.

16F


2011. ápr. 27. 19:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Úgy vagyok én is mint te, csakhogy én lány vagyok és a fiúk többsége meg a műmacákért van oda. Én meg nem vagyok ilyen. És nem is leszek.

Majd pár év múlva, ha kikerülsz suliból akkor majd meglátod,hogy nem minden lány/nő ilyen.

2011. ápr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
93%

Mert a legtőbb csaj hülye felszines p.csa.

Várd mig megtalálod azt aki hozzád illik.

És ne aggodj,nem te nem vagy elég jó nekik,ők nem elég jók neked;)..Mert aki ilyen az nem érdemel meg egy rendes pasit,mert előbb v utobb ugyis kib.szik vele.

Én 17/L vok,párom 19/F és nem az a szőke herceg tipus,sovány egyszerú rocker.De rendes,és nem akarnák senki mást:)

És ha 17 lenne ő is mint én,akk is ugyanúgy szeretném amig rendes,kedves,megértő,hűséges,és megbizható:)

2011. ápr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:

Hát.. Én egy 14 éves csaj vagyok, és ugyan ez a problémám mint neked (csak persze a fiúkkal). Legtöbb esetben az ilyen "lepattintós" csajok elsőre tűnnek csak jó partinak, bár tudom hogy nem szabad bárkit is pár szóból leírni. Én az vettem észre, hogy előbb-utóbb csak jön valaki, akinél szerencséd lesz, akinek az esete vagy. Nemtudom mit adsz az én véleményemre...

Csak arra vigyázz, hogy nem éri meg a lelkedet ilyenek miatt tönkretenni.

2011. ápr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
persze leírja ide 5000 csaj hogy ő pont nem ilyen, de mégsem találják meg a fiúk az ilyen lányokat soha...
2011. ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

talántalán nem is az a bajuk, hogy nem vagy elég idős. mondták, hogy jajj te olyan fiatal vagy és gyenge? gondolom nem


az a baj, hogy talán éretlennek találnak, vagy túl egyszerűnek. Gondolom az a típus vagy aki egy randi céljáért már a saját személyiségét is eldobja, és mindenben egyetért, amit a lány mond (aha igen ez így van) de ha ellenkezőjét mondaná ugyanez lene a válasz. ez csak egy példa.

kisebb is lehetsz mint az átlag így a szemükben szégyen lenne kicsit veled összeállni, na meg ők már szeretnének azzal pletykálni, hogy a qvajó pasijukkal hogy működik a szexuális kapcsolatuk. ami rád nézve elég nevetséges, mert nem egy kufircfesztiválnak nézel ki.

erőteljes önbizalomhiányod van és minimális magabiztosság, ugyan kinek kéne egy olyan, akiben nincs semmi tartás, és már a levegőben érződik 10méterről hogy egy reszkető szívű fiúcska hatalmas rémülettel próbálkozna szerényen közelíteni, mintsem hogy levenné a lábáról.

miután ezt mind átgondoltad úgy gondolod váltasz, és végre macsópista lesz belőled is váááá. gyúrsz meg minden.

csak hogy teljes szándék nélkül tudatalatt megint hülyének nézted őket, mert most meg beadod akik eddig is ismertek, hogy te valójában egy faintos menő gyerek vagy. tovább konverzálva az esélyeid a zéróhoz.


ilyen egy ciklus. választ akartál? tessék ez tapasztalt, őszinte és elsőosztályú

(válaszátlagom szr, ez azért van mert néha ironizálok és nem vágják a pontozók -.-)


ray

2011. ápr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

"persze leírja ide 5000 csaj hogy ő pont nem ilyen, de mégsem találják meg a fiúk az ilyen lányokat soha..."


Nem. mert talán ők is az olyan feltűnösebb , kirívóbb lányokat veszik észre előbb, mint a normálisabb nem túl kirívó lányokat.

2011. ápr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Engem megtalált az enyém :)

20:02-es voltam :)

2011. ápr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Próbálkozz 13-24 éveseknél.
2011. ápr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Biztos a saját korosztályoddal próbálkozol nem az a baj?

Egyébként meg nem kell, annyira a szívedre venni ezek csak

kis csitrik természetes hogy az idősebb férfiakhoz vonzódnak

nem a saját kor osztályukhoz.Majd eljön a te időd.

2011. ápr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
13-14
2011. ápr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!