Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az hiba, ha én A Tökéletest...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hiba, ha én A Tökéletest keresem?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy ha a külseje nem tetszik, akkor veszett fejsze nyele. Ebbe beletartozik az is, hogy legyen szép arca, tetsszen a testalkata, meg az is, hogy milyen stílusú ruhákat hord (szerintem sokmindent elárul).


Meg hülye se legyen, legjobb, ha ő is egyetemista, és/vagy az is elég, ha csak "bebizonyítja" nekem, hogy nem hülye (a beszélgetések során).


Fontos, hogy hasonló legyen az elképzelésünk a világról, hiszünk-e Istenben, mi a véleményünk a férfi-női szerepekről, meg ilyesmi fontos kérdésekről.


Meg persze legfontosabb a személyisége, nem fogom leélni az életem valami érzéketlen, unalmas emberrel, akivel nem lehet egy jót nevetni, vagy egy jót bőgni, vagy egy jót tombolni valami koncerten...


Meg persze ha nem érzek szerelmet, akkor megintcsak nincs az egésznek értelme...


Amiatt gondolkodtam el rajta, hogy ez hiba-e, mert már elmúltam 20, de még mindig volt kapcsolatom. Pedig volt már pár srác, aki próbálkozott, hiányosságaik voltak ezeken a területeken :S Úgy értem, ezek közül a kritériumok közül nem tudtak mindnek eleget tenni :S


Szerintetek túl erősek a feltételeim?


2011. jan. 7. 14:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is hasonló kritériumaim vannak, csak nekem nőkkel szemben. És én sem találtam tökéletes lányt még. 1 estére bárkit megkaphatok, ha akarok, de többre nem kell egy tucatrib@nc.
2011. jan. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond, elvégre te döntöd el milyen emberrel szeretnél együtt lenni. Ha vállalod azt, hogy benne van a pakliban, hogy esetleg nem találsz ilyet és még jó darabig egyedül maradsz, akkor nincs gond ezzel. Egyébként pedig tényleg nem olyan magas ez a léc,nincs azzal semmi gond, hogy valaki ápolt és csinos párt szeretne magának, az meg hogy jól néz ki, az relatív, neked fog tetszeni, és ez bőven elég lesz:) Csak azért hogy legyen valakid, ne adj alább az elképzeléseidből, viszont arra figyelj, hogy ne ítélj elsőre, nehogy tényleg a tökéletes szalaszd el! Sok sikert!
2011. jan. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!