Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az hiba, ha én A Tökéletest...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hiba, ha én A Tökéletest keresem?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy ha a külseje nem tetszik, akkor veszett fejsze nyele. Ebbe beletartozik az is, hogy legyen szép arca, tetsszen a testalkata, meg az is, hogy milyen stílusú ruhákat hord (szerintem sokmindent elárul).


Meg hülye se legyen, legjobb, ha ő is egyetemista, és/vagy az is elég, ha csak "bebizonyítja" nekem, hogy nem hülye (a beszélgetések során).


Fontos, hogy hasonló legyen az elképzelésünk a világról, hiszünk-e Istenben, mi a véleményünk a férfi-női szerepekről, meg ilyesmi fontos kérdésekről.


Meg persze legfontosabb a személyisége, nem fogom leélni az életem valami érzéketlen, unalmas emberrel, akivel nem lehet egy jót nevetni, vagy egy jót bőgni, vagy egy jót tombolni valami koncerten...


Meg persze ha nem érzek szerelmet, akkor megintcsak nincs az egésznek értelme...


Amiatt gondolkodtam el rajta, hogy ez hiba-e, mert már elmúltam 20, de még mindig volt kapcsolatom. Pedig volt már pár srác, aki próbálkozott, hiányosságaik voltak ezeken a területeken :S Úgy értem, ezek közül a kritériumok közül nem tudtak mindnek eleget tenni :S


Szerintetek túl erősek a feltételeim?


2011. jan. 7. 14:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, elvégre egy életre keresel párt. Egy házasság sem működik akkor, ha ezek a feltételek alapból nincsenek meg. Ezek nem nagy elvárások inkább egyfajta összepasszolás. Én is ilyen vagyok, mint te, de valahogy engem a külső sosem befolyásolt, ha valaki okos én azt gyönyörűnek látom, nézzen ki bárhogy.

Annyik még a különbség, hogy én úgy vagyok egy kapcsolattal, hogy lesz ami lesz, szóval nem az az első gondolatom, hogy mi lesz ha 20 éve házasok leszünk, hanem hogy milyen jó vele, szeretném ha maradna. Szerintem nálad is ez a gond,túlzottan előre tervezel:)

21/N

2011. jan. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem úgy érted, hogy tényleg minden feltételnek 100%-ban meg kell felelni, akkor nem.
2011. jan. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves egyetemista lány!

én is egyetemista vagyok, sőt már a második diplomámat szerzem hamarosan, de soha nem gondoltam azt, hogy csak egy egyetemista férfi lehet értelmes, mert az intelligenciát nem az iskolai végzettség során lehet megszerezni. A másik, hogy túlzottan a külsőségeket hangsúlyozod, soha nem volt tökéletes férfi és nem is lesz, mint ahogy nőből sincs tökéletes. Gondolj bele, ha a férfiak is így válogatnának közülünk... A férfi nem egy két lábon járó szórakoztató központ, mellette persze sírjon, ha kell+ akinek megjelenése mindig makulátlan és tökéletes, szerintem melletted így csak feszengeni fog mindenki. Ha majd szerelmes leszel, hidd el nem fog érdekelni, hogy minden tökéletes legyen:) Persze fontos az összhang és a hasonló érdeklődés, de egy idő után unalmassá válna az állandó egyhangúság, hogy mindenre egyként bólogattok, de majd ezt úgyis megtapasztalod. Szóval engedj a dolgokból és meglátod boldogabb leszel:)és nem akartalak megbántani, de ez tapasztalat!

24/L

2011. jan. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlen nem volt kapcsolatod eddig.

Nem is lesz a közeljövöben az fix.

2011. jan. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Félreértettétek nem csak egyetemistákat írt.


Meg hülye se legyen, legjobb, ha ő is egyetemista, és/vagy az is elég, ha csak "bebizonyítja" nekem, hogy nem hülye (a beszélgetések során).



Az érdekli, hogy ne legyen buta.


Ezek a dolgok amiket pedig felsorolt, akár tetszik akár nem, minden házasságban tökéletesen passzolnak. Egyáltalán nem nagy elvárások szerintem.

2011. jan. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
na igen, de olyan ember nem nagyon létezik, aki teljes mértékben passzol a másik elvárásaihoz...vagyis lehet, hogy valahol a világban lenne, de vajmi kevés rá az esély, hogy pont belebotlunk. és itt jön a nagy kérdés, hogyha a lánynak mondjuk megfelelne mindenféle szempontból, ki tudja, hogy a kinézett férfi is így gondolja-e...csak legyünk reálisak, ennyi:)
2011. jan. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

Szal:legyen szép,okos,hozzád hasonló szemléletű,érdekes...


gazdag ne legyen?

2011. jan. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Óóó dehogynincs ilyen :) Az ember gondolkodásának apróbb részei egyediek, de gyökereiben rengeteg minden megegyezik, így nem is nehéz olyat találni, aki hasonló.


A szépség és az okosság pedig szerintem alap elvárás egy ilyen fiatal nő szemében. Én sem lennék hülyével,tömve van a világ okos emberekkel. A szépség pedig szubjektív, ez az, ami mindenkinek mást jelent, nem nehéz társra találni, a legnagyobb nehézség valakit megszeretni.

2011. jan. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%

Most megmondom, hogy soha nem lesz senkid :P Én is ugyanilyen vagyok

mint te de 20 év után sem volt még barátnőm emiatt.

Viszont lehet,hogy pont te kellenél nekem mert hasonlóak vagyunk! :)

2011. jan. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, te mit nyújtasz cserébe. Hátha magasan a súlycsoportod fölött keresgélsz...
2011. jan. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!