Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az mien ha mar 12...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mien ha mar 12 13 eves korunkban elveszitjuk a szuzessegunket?

Figyelt kérdés
Kerlek rendes valaszokat adjatok
2011. jan. 3. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fölösleges. Hogy érted azt, milyen?
2011. jan. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hat hogy jo elvesziteni koran vagy nem
2011. jan. 3. 12:24
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez leginkább a felnőttek hibája. A gyerekek mindig a felnőttektől, idősebbektől tanulnak. Ha jó példát tudnánk mutatni, akkor a mai gyerekek sem lennének ilyenek. De felhozhatnám a médiát is rossz képnek. Ha nem lenne ennyi sz.ex a tv-ben, akkor szerintem minden más lenne. Az én gyerekkoromban pl nem beszéltek ennyit a szexről. És úgy volt a helyes. Az ember magától kezdte el felfedezni ezt a fajta utat, és nem külső hatások eredményeként.
2011. jan. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84% -nak igaza van teljesen..A sex jó, de te még kicsi vagy hozzá. És nem erről szól a világ. Nem leszel tőle több, főleg nem menő. Még nem ezzel kellene foglalkoznod.
2011. jan. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem nehogy azt hidd 12 13 eves vagyok 16 vagyok csak erdekelt ennyi
2011. jan. 3. 12:31
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért érdekelt?:)
2011. jan. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a meglátásom, h. a mai fiatalok túl hamar akarnak felnőni.Pedig örülhetnének h. fiatalok és semmi dolguk, 16-18 éves koruk után majd úgy is lesz idejük felnőttest"játszani"

Na meg egy ennyi idős gyerek még nem képes igazi érzelmekre.Jó én is voltam szerelmes 12 évesen,de az teljesen másról szólt mint 18 évesen vagy most 26 évesen.A fiatalok csak azt látják, h. a szex a testiségről szól és amíg ezt látják és gondolják,addig éretlenek rá(nem szólva arról becsúszik egy gyerek).A szexnek az érzelmekről is szólnia kell.AKi egyéjszakás kalandra megy, még annak is fontos, h. mindkét fél jól érezze magát(kivéve a prostis téma).Na meg elvileg a szex a közös örömszerzésről is szól, ez most olyan h. van aki érett a szexre,de nem érett egy komoly kapcsolatra és vannak akik csak érettnek szeretnének látszani, miközben attól h. már nem szűz, attól még ugyan olyan tudatlan, butácska,gyerek marad, aki felelőtlenül viselkedik csak azért h. megfeleljen az általa felállított képnek.Csak h. az élet nem ilyen.Egy 12 éves még gyerek(nem véletlenül még általános iskolás és a női szervezet 16 éves kor után érett igazán egy gyerek kihordására.

12 évesen biológialag sem áll készen egy gyerek a szexuális életre...

2011. jan. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83% is kap egy (y) -t.
2011. jan. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vajon mit gondolhatnak az emberek a világról?? Olyan jó lenne tudni... Főleg gyerekek véleménye érdekelne, meg "elmebetegeké".
2011. jan. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az a véleményem erről, hogy a szexet azt nem a 12-13 éves gyerekeknek "találták ki", hanem a biológiailag érett felnőtteknek. Pedig nem vagyok az a kioktatós idős bácsi, 25 vagyok, de én még 12-13 évesen nem is gondoltam a szexre.
2011. jan. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!