Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gázlàngozás lenne?

Figyelt kérdés

Barátnőm rögtön támad ha valamit rosszul csinálok. Hogy ő mindent beletesz a kapcsolatba és én nem figyelek, kapkodok stb-csak azert mert én tempósabb vagyok alapból.


Támad mert, nem figyelek mondja ő, holott megse várja mit akarnék mondani egy egy helyzetben, már jön hogy az nem úgy volt stb..


Most például megkaptam hogy nem figyelek mert tableten dolgozik és kb 40perce mondta hogy 63%on van az aksi. Most kérte a töltőt-( Azóta is dolgozott rajta ) gondoltam már felrakja tölteni mert annyit merült. Ide hoztam fel akartam tenni tölteni erre nekem esett hogy nem figyelek mert mondta hogy 63%ön van minek teszem fel.( mondom mert kb félórája mondtad es azt hittem merult annyit)..és ez csak egy példa.


ma 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
ma 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%
Nem, figyelmetlen vagy.
ma 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez csak hiszti.

Teljesen mindegy mit csinálsz, az úgy nem lesz jó.


A gázlángozás más.

ma 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Diktátor nem barátnő. Ez nem gázláng, csak egy kritikus ember te meg ugrálsz neki mint egy kisfiú.
ma 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!