Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha letiltom de erdeklem akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha letiltom de erdeklem akkor emlekezni fog hol tud elerni?

Figyelt kérdés

Még csak ismerkedunk.

Ma nagyon megbantott, tudni akarom akar e engem.

Letiltom messengeren de van egy hely ahol el tud erni, ha akar mert beszeltunk ott is de nem tudom emlekezni fog e hogy ott el tud erni.

Vajon ha akar engem es beszelni akar emlekezni fog hogy ott tud nekem irni?

Es ha ir megtudom hogy akar engem..ha nem ir elengedem ot.


ma 21:19
A kérdező szavazást indított:
Ha erdeklem fog irni
Nem fog mar irni akkor sem ha erdeklem
13 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Engem undorítana az ilyen játszmázás, ne is haragudj. Sokkal egyszerűbb és gerincesebb dolog lenne, ha őszintén elmondanád neki, hogy mivel bántott meg, mint így taktikázni.
ma 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Intelligens ember ért a tiltásból. Ha azt akarod hogy közeledjen, akkor azt jelezd felé!

Nem értem miért kell ilyen hülyeségeket csinálni, letiltod de akarod.


Nő vagyok és nem értem a nőket.

.

ma 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt honnan a bánatból tudjuk, hogy valaki, akiről azt se tudjuk, kicsoda, emlékezni fog-e arra a helyre, amiről azt se tudjuk, hogy micsoda, ahol veled beszélt, akit szintén nem ismerünk?

Másrészt ha szikrányi önbecsülése van, akkor nem fog keresni. Ha valaki letilt engem, akkor felfogom, hog nem kíváncsi rám, akkor nem megyek házhoz a lóf@szért.

ma 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha kapcsolatban lennétek, akkor is ugyanezt produkálnád sértődöttség esetén, ahelyett, hogy megbeszélnéd vele a problémáidat? Duzzogva beülnél egy sarokba, letiltanád őt fb-on, és várnád, hogy majd pitizik, és megpróbálja kitalálni, hogy miért haragszol rá? Komolyan nem értem az embereket, kommunikáció helyett csak ilyenekre képesek, aztán meg csodálkozunk, hogy tönkremennek az emberi kapcsolatok. Gondolom, azért te mindig elvárod a másik féltől, hogy gerinces legyen veled.
ma 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi jót vársz tőle, ha nagyon megbántott?
ma 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog, és jól is teszi 😄
ma 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
nevetséges vagy
ma 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem én sem. Még csak ismerkedtek, de már most nagyon megbántott. Ahelyett, hogy hagynád a bús fas2ba, és jöhet a következő, elkezdesz játszmázni, hogy eléggé akar-e. És ha igen, akkor nyertél vele egy gyökér pasit, aki még jó sokszor még fog bántani. Ebben mi a jó?
ma 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sztm ha van esze tiltás után abszolút nem keres.

N 32

ma 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ez így elég gyerekes...
ma 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!