Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha letiltom de erdeklem akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha letiltom de erdeklem akkor emlekezni fog hol tud elerni?

Figyelt kérdés

Még csak ismerkedunk.

Ma nagyon megbantott, tudni akarom akar e engem.

Letiltom messengeren de van egy hely ahol el tud erni, ha akar mert beszeltunk ott is de nem tudom emlekezni fog e hogy ott el tud erni.

Vajon ha akar engem es beszelni akar emlekezni fog hogy ott tud nekem irni?

Es ha ir megtudom hogy akar engem..ha nem ir elengedem ot.


tegnap 21:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
#8: De mi alapján lehetne feltételezni valakiről EGYETLEN döntése alapján, hogy gyökér? Bárki hibázhat, nyilván te sem örülnél, ha valaki gyökérnek nevezne azért, mert esetleg akaratod ellenére is megbántottál valakit. Másrészt azt sem tudjuk, hogy jelen esetben tényleg sértő módon viselkedett-e a másik fél, netán csak a kérdező kreált problémát egy olyan dologból, ami esetleg nem is sértésnek indult (pl. egy félresikerült vicc volt).
tegnap 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Játszmázás sose jó egy kapcsolatban. Szerintem akkor tiltsd le, ha végleg lezárod, ha változtatni szeretnél, inkább kommunikálj! Kommunikációnak persze az is lehet a vége, hogy nem egymást keresitek, ami így legalább hamarabb kiderül.
tegnap 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Agyilag érett emberek értik a tiltás fogalmát. De leírom: ha valakit letiltok, akkor azzal NEM akarok kontaktot. 💁🏼‍♀️
tegnap 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!