Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha bejelolok egy fiut es nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bejelolok egy fiut es nem jelol vissza, vajon ha meglat valahol fog ram emlekezni? Megprobaljam?

Figyelt kérdés

Egy nagy varosban lakunk de soha nem lattam még, viszont ez nem jelenti azt, hogy ezek utan sem fogom.

Be akarom jelolni facen, csak nem tudom mi lenne a reakcio.

Ha nem jelol vissza es aztan meg talalkozunk valahol kellemetlenul ereznem magam, nagyon stresszelek most ezen. Megszeretnem ismerni. Gaz vagyok emiatt? De kepek alapjan nagyon megfogott.

27 eves en 23


2023. ápr. 7. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Én nem tenném.
2023. ápr. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez csak egy közösségi oldal, ha tetszel neki vissza fog jelölni ha meg nem akkor nem.


És ha találkoztok és ismerős is lennél neki akkor át fog nézni rajtad.


És amúgy sem fogsz addig megnyugodni míg ez ki nem derül....hetekig fogsz rágódni azon, hogy bejelöld e vagy sem. Szóval legyél túl rajta.

2023. ápr. 8. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!