Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 20 éves még gyerek, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 20 éves még gyerek, egy 30 éves már érett felnőtt?

Figyelt kérdés

ma 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Egy 20 éves nem gyerek, de, amennyiben nappalin tanul egyetemen, eltartják, otthon lakik és egy percet nem élt még egyedül, nem gondoskodott magáról, akkor tapasztalatlan. Egy 30 éves jó esetben 6-8 éve dolgozik, egyedül él, eltartja magát,önnállóan fizeti a számláit, rendezi a dolgait, ügyetintéz. Teljesen más életszakasz.

Ettől függetlenül működhet a kapcsolat, mert mindketten felnőttek, csak eltérő életszakaszban vannak.

ma 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szerintem manapság a huszonévesek még eléggé gyerekek.

De természetesen ez tök egyéni dolog, mindenki más ritmusban éri el az egyes életszakaszokat.


A felnőttség számomra a felelősségvállalás képességét jelenti, meg valamennyi élettapasztalatot, a többi dolog nem lényeges.

ma 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy fordítva. Ez a képességektől függ. Nézd meg hány olyan kérdés van itt, ahol a középkorú vagy idősebb tag az, aki a problémás barom
ma 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem korfüggő. Én fejben még mindig 22nek érzem magam (akkor álltam munkába és költöztem külön), és sokszor belegondolok,hogy azóta nem haladt semmit az életem. De ha mélyebben nézem,akkor ez nem igaz, még ha kis lépésekben is,de haladtam előre,csak nem volt már annyira "drasztikus",mint amikor levaltam otthonról.

De mondjuk ismerek olyat,aki 30+os,csak azért nem él már anyuval,mert a baratnohoz becuccolt, a nő intézi a számlákat,stb,házimunka + főzés javát is. Pasi belead a költségekbe,de ennyi. 100%,hogyha szétmennének,menne vissza haza,mert nem tudna megállni a saját lábán,már csak azért sem,mert egy fitying megtakarítása sincs a körülményei ellenére. Nos ,az én szememben az ilyen nem igazán felnőtt..

ma 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!