Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap jó napra számíthatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap jó napra számíthatok?

Figyelt kérdés

Na szóval a barátommal töltöm az éjszakát :)

tejszínhab is lesz az éjszaka tárgya na meg szex és nyali fali már alig várom, sosem töltöttem így a szilvesztert remélem jó lesz.

Szerintetek vigyek gyertyát?

Szeretném ha kelően romantikus lenne (:



18/L


2010. dec. 30. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%

most feljöttél ide eldicsekedni?-.-

ne jáccad már hogy nem tudod eldönteni vigyél e gyertyát xd

nyomorult vagy:D nekem is hasonló napom lesz holnap mégse írom ide mien jó nekem...

szánalom:D

2010. dec. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

nevetséges vagy amiért kötekedsz ugye tudod!

Ez egyáltalán nem dicsekvés én azt gondolom,és tudod mit gondolok rólad hogy buta vagy amiért leszólod a másikat.

2010. dec. 30. 20:44
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
oké buta vagyok. te meg egy döntésképtelen beképzelt p*csa:D neked sem volt még pasid soha XD
2010. dec. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Istenem!Te eléggé megmutattad a szegénységi bizonyítványod csak annyit mondok!!! -_-'' szánalom a köbön bébi
2010. dec. 30. 20:54
 5/14 anonim ***** válasza:
elsőnél a pont ;)
2010. dec. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Egyikőtök sem jobb a másiknál. Nem kell szétkürtölni, hogy nyali-fali szilveszter lesz a pasiddal, nekem is az lesz, sőt, még sokmillió párnak rajtunk kívül. Nálunk lesz bor, félhomály, szex, minden, amit ilyenkor kell. Én személy szerint utálom a gyertyát, nincs értelme, egy éjjeli lámpával is el lehet érni azt a hatást, még jobbat is. És nem is kell vele annyit bíbelődni, több idő marad egymásra.

21/L

2010. dec. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

ehh XD tuti nem bírnak sokáig elviselni az emberek:D

am senki se ír a hülye kérdésedre rajtam kívül XD

2010. dec. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
jó foglalkozhattok magatokkal és páááh puszii
2010. dec. 30. 21:08
 9/14 anonim ***** válasza:

azért a biztonság kedvéért vigyél gyertyát nehogy kielégítetlenül maradj, hátha a barátod úgy dönt hogy inkább a haverokkal ünnepli a szilvesztert!

...üüüm már látom is lelki szemeim elött ahogy kéjesen nyalogatod a gyertyáról a tejszínhabot...:D

2010. dec. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Keleten már felkelt a nap és tűzpiros volt az ég alja , szóval sokan haltak meg éjjel...
2010. dec. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!