Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma veszem be az utolsó szemet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma veszem be az utolsó szemet az első levélből. (Lindynette 20). Rögtön holnap számíthatok menstruációra? Ilyenkor is vannak tünetek? (pl mellfeszülés, véres illatú nedv. )

Figyelt kérdés

Csak azért írtam ide, mert a gyógyszer tájékoztatója elkallódott, pedig elolvasnám rajta. És gondoltam ti segíthettek.


Előre is köszike. ^^


2009. márc. 2. 14:17
 1/3 anonim válasza:

Általában nme rögtön másnap, hanem 1-3 gyógyszermentes nap elteltével szokott jelentkezni a vérzés. A panaszokat van, akinél enyhíti a tabletta, de van, akiknél nincs ebben változás.


Minden nőnél eltérő a kérdésedre adott válasz, annyira személyfüggő.

Az elkövetkező 1 hétben megtapasztalod hogy hogyan is működik a Te szervezeted.

2009. márc. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a 3. napon jött meg. Szintén ezt szedem. A PMS tünetek uúgy jelentkeztek. Sőt most a 2. levél 5. szemétől újra mellfeszülés és néha kisebb görcsök, mintha meg akarna jönni.


[link]

2009. márc. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én 5éve ezt szedem,semmit se érzek mensi előtt,és nekem a 4.napon szokott megjönni.de volt már olyan,hogy az 5.jött meg,és csak 3napig tart.
2009. márc. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!