Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Neten ismertem meg egy srácot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten ismertem meg egy srácot, holnap talizunk először, sosem láttuk egymást még képen sem. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Chaten néhány hónapja beszélgetünk, jó fejnek tűnik, annyit tudok róla hogy 36 éves, én jóval kevesebb vagyok, de csak mint barátok talizunk azt hiszem, így ez nem gond. Kocsival jön értem Bp-ről, a Mátrába megyünk, legalább is ez van hozzám közel, ezért ezt beszéltük meg.

Csak elég ideges vagyok, ez az első ilyen talim, nyugtassatok meg, lécci meséljetek ha volt ilyen sztoritok :)


2008. jún. 28. 17:31
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
51%
Igen,volt már ilyen,de mi találkoztunk,nem "taliztunk"......pfhu...
2008. jún. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
55%
igen,én is talakoztam már igy valakivel...jól fog telni neked is
2008. jún. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
91%
Hát a pasi komolyságától is függ, hogy mi lesz. Nem is biztos, hogy elmegy, mert pl egyik haveromnak egy csaj már hetek óta ígérgeti, hogy hétvégén megy... és persze azóta sem ment egyik hétvégén sem. De ne csüggedj ha nem megy el, mert lesz más, aki igen :-) És ha megy, akkor se dőlj be neki, ismerd meg, mert lehet, hogy csak egy laza kapcsira hajt (még ha nem is ezt mondja, vagy te most nem is hiszed el, hogy ez lenne a szándéka). Tehát csak óvatosan. Na és persze, hogy jó tapasztalatot is mondjak, nekem van egy csomó haverom netről, akikkel tök jóba vagyok. Remélem jól alakul majd a hétvégéd!
2008. jún. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
65%
Már az is gyanús h 36 évesen fiatal csajokra hajt!
2008. jún. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
94%
nekem is kicsit gyanús a dolog. te hány éves vagy? mert amenyiben 20 alatt akkor én nem kocsikáznék vele... főleg nem első talikor. azt sem tudod hogy néz ki. annyi h chat. ott meg midnenki azt kamuzik amit csak akar. szóval én először valami "forgalmas" helyen atalálkoznék vele. de te tudod. remélem jól fog azért sikerülni. csak nehogy nagy csalódás legyen a vége
2008. jún. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
65%
Bátor vagy, hogy a Mátrában kocsikázol egy jóval idősebb ismeretlen(ugye chaten mindenki azt mond amit akar) faszival. Nehogy valami durva vége legyen.
2008. jún. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
37%

Lányok,lányok!!!!

Túl sok tinihorrort néztek!....egyszer....

...másszor,egy 36 évesnek nem lehet igénye egy magánál fiatalabbra?Mi ez a szarság....!És továbbra is kikérem magamnak azt a "talit" vagy mit...?!

2008. jún. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
52%
Én 17 voltam amikor megismertem egy 45!!! éves férfit telefonon.Minden nap hivott,sokat beszélgettünk,és bàr sose làttam szeelmes lettem.a tàvolsàg 3oo km volt.3 honap utàn àén utaztam vonattal hozzà.az elsö làtvàny:huuuuuuuu.nem ugy képzeltem el,kissé csalodtam,viszont aznap màr nem volt vonat,igy ott maradtam vele.elkezdtünk beszélgetni,aztàn annyira megbaràtkoztam vele hogy kapcsolatba kezdtünk.viszont nem tartott sokàig.ha egy fiatal egy idössel kezd,ritka ha sikerül,mert màs a céljuk,màs a hobbi stb....nem mondom hogy ne talàlkozz vele de légy ovato,nem biztos hogy olyan szerencséd lesz mint egykor nekem....inkàbb egy nyilt helyen talàlkozzatok,és ha ö nem akarja,akkor persze csak egyet szeretne töled......36 és nincs senkije?(baràtnö,feleség)vigyàzz magadra!!!¨¨
2008. jún. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igazuk van azoknak, akik azt mondják, hogy "bátor" dolog egy ismeretlen férfival az első találkozás alkalmával kocsiba ülni és a Mátrába menni...

Sztem se tedd! Nem ismered őt, a mai világban bármi megtörténhet.

Válasszatok forgalmasabb helyet!

Sok sikert egyébként, remélem, nem fogsz csalódni! :)

2008. jún. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
61%
szia! en 2006 nyaran mentem Romaniaba a csaladdal elosszor 2battyam es az anyukam ott szuletett de mi a noveremmel Magyarba.2004ben kikorltozunk Irorszagba,es mikor volt penzunk hazamentunk Magyarba nyaralni,es Romaniaba is elvitt battyam minket,hogy lassuk milyen hely is az...anyukamnak az apukajanak a huganal laktunk,csak 2-3 napra mentunk,es a kisebbik battyam bemutatta nekem a ket gyerekkori baratjait.ameddig ott voltunk egesz vegig csak hulyultunk,de a vegen visszajottunk Irorszagba,es elkezdtem beszelni az egyikolyukkel es mar 2eve jarunk,2007nyaran talakoztunk elosszor ugy,hogy meg csak 2x lattuk egymast,es akkor meg nem volt semmi...hat nekem elhiheted,nagyon fura erzes volt mikor 1ev netes beszelgetes utan beleszeretsz valakibe,es 1ev utan mesz hozza es maris azon kapod magad hogy 4napig egymashoz vagytok lancolva s dul a love...fantasztikus volt az a 4nap amit egyutt tolthettunk,de sajnos csak annyi volt,de iden nyaron o jon ki ide Irorszagba,es ki tudja lehet hogy meg a vegen itt is marad.amugy en 15vagyok,a srac 19,elvagyunk tavkapcsolat nem is olyan rossz.remelem neked is lessz ha nem is ez a fiu de valaki mas,akivel elfelejthetettlen dolgokat fogtok egyutt atelni:) sok sikert az elethez!
2008. jún. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!