Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Neten ismertem meg egy srácot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten ismertem meg egy srácot, holnap talizunk először, sosem láttuk egymást még képen sem. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Chaten néhány hónapja beszélgetünk, jó fejnek tűnik, annyit tudok róla hogy 36 éves, én jóval kevesebb vagyok, de csak mint barátok talizunk azt hiszem, így ez nem gond. Kocsival jön értem Bp-ről, a Mátrába megyünk, legalább is ez van hozzám közel, ezért ezt beszéltük meg.

Csak elég ideges vagyok, ez az első ilyen talim, nyugtassatok meg, lécci meséljetek ha volt ilyen sztoritok :)


2008. jún. 28. 17:31
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Valahogy úgy érzem eléggé ismerem ahhoz hogy tudjam milyen, legalább is azt hogy nem bántana meg ilyesmik. 15 vagyok csak, de ennek ellenére rengeteg dologban egyetértünk, sok éjszakát cseteltünk már át, gondolom ha valami perverz lenne már szó esett volna szexről is, de nem, még sosem beszéltünk ilyesmiről :) Valahogy mégis félek kicsit, a franc tudja miért, de már lemondani nem tudom. Hát valami majd csak lesz.
2008. jún. 28. 19:42
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nézek tinihorrort, de a kérdésben azt írta, hogy a faszi 36, ő pedig jóval kevesebb. Nálam a jóval kevesebb = minimum 10 év, de inkább több korkülönbség. Az írási stílusából én a kérdezőt nem mondanám még 18-nak se, de max 20 éves lehet szerintem. A lényeg, hogy a mai világban k*rvára nem ajánlatos egy magánál sokkal fiatalabb lányokra chaten "vadászó" faszival összejönni, mert a 99,9999%-uk csak arra hajt, hogy jól megdugja, és ennek eléréséhez nem riadnak vissza tisztességtelen módszerektől (leitatás, piába kábító, vagy szexuális vágyat fokozó szer...), illetve kisebb részük az erőszaktól se...


Szóval én mindenképpen egy forgalmas helyet ajánlok. Egy kávézó, vagy egy forgalmasabb park tökéletesen alkalmas első randira, nem kell egyből "eltűnni a világ elől".

2008. jún. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Na szóval jól tippeltem, hogy még 18 se vagy. Ez esetben fokozottan kérlek: KIZÁRÓLAG FORGALMAS HELYRE MENJ EL VELE!!! Könyörgöm gondolkozz: mi a f*szt akarna egy 36 éves faszi egy nála 20(!) évvel fiatalabb lánnyal? Igen, azt, és CSAK AZT! Még ez se lenne olyan nagy probléma, a probléma ott kezdődik ha esetleg egy erdei/hegyi sétán már csak azon kapod magad, hogy AHHOZ nem kéri a Te hozzájárulásodat, sőt kurvára nem érdekli, hogy Te akarod-e AZT, és mivel egy olyan területen vagy ahol rajtatok kívül senki nincs, semmit nem tudsz tenni.


Hidd el, ismerem ezt a helyzetet, chat üzemeltetőként, és moderátorként nem egy ilyen történetet hallottam már. Persze amíg nem találkoznak szó sincs szexről, hiszen annyira még a mai 15 éves csajok se naivak, hogy "randizzanak" egy náluk sokkal idősebb faszival, aki csak a szexről beszél...

Ha lemondani nem akarod a randit, akkor csak változtass a terven, és mond meg neki, hogy valami kávézóba/étterembe mennél, és nem szeretnél "túrázni a Mátrába.

2008. jún. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
15 éves vagy és elmész találkozni egy nálad több mint 20 évvel idősebb férfival?!..HOl vannak ilyenkor a szülők?..gondold csak végig apukáddal majdnem egy korú-a gyereke is lehetnél..NE légy naiv, mert biztosan nem csak kocsikázni fogtok majd, hidd el nem akarunk neked rosszat és ha ennyi ember egyet ért valószínűleg te gondolkodsz rosszul, várjatk még azzal, hogy csak elvisz kocsikázni mert lehet teljesen félreismerted és csalódás lesz, de ha így csinálodd nincs visszaút..könyörgöm ha ekkora butaságba vágsz, hogy nem egy korodbelivel kezdessz akkor legalább valami forgalmas helyen legyen a randi onnan van egérút, mégcsak 18 sem vagy..nem ezzel leszel nagy lány.Ha nem akarod elrontani az életed NE tedd, és ha teszed akkor ne így..ha ténlyeg olyan rendes ahogyan mondja akkor megérti, hogy félsz, csak akkor fog ragaszkodni a programhoz ha hátsó szándékai voltak-ez így van..Nem tudom, remélem hallgatsz ránk, ne engedd, hogy rábszéljen
2008. jún. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan naiv hülye vagy hogy egy 21! évvel idősebb idegenel egy tök kietlen helyre mész tök kiszolgáltatottan meg is érdemled amit kapsz de utána ne sírj a lelki traumád miatt senkinek! És mi az hogy már nem tudod lemondani?! Mindent el lehet felejteni már a legelején, gondolom nem adtad meg a címedet a pasasnak és nem tud erőszakoskodni a lakásnál, akkor meg mi a gond? Le merem fogadni hogy valami kisiklott életű barom akinek gyereke sincs és valami perverz szerepjátékon töri a beteg agyát! Jó ég még nekem 24 évesen sem jutna eszembe nálam akár 10 évvel fiatalabbakkal akár csak együtt mutatkozni, hiába ismerek nem egy nagyon csinos 14 évest, pedig pár debil barom képes ilyen idős fejjel tizenévesekkel kezdeni!
2008. jún. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem ajánlom!!! Azért kicsit nagy ez a korkülönbség! Vagyis nagyon sok! Ráadásul első randin kocsikázásra olyan messzire??? A hegyre, ahol talán még térerő sem lesz? Plusz nem is biztos a kora lehet hogy még idősebb! És valószínű hogy mit akar! Ha annyira érdekel, érdekled, akkor üljetek be egy kávézóba beszélgetni!!!! Ne menj el!!! Szüleid tudják?
2008. jún. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Sszia! Én is a neten ismertem meg a nagy szerelmem, nincs ebben semmi rossz, tapasztalat viszont kell, emberismeret mindenképp! Ha már eldöntötted, h talizol vele, semmi gáz, pont az a lényeg, h ne számíts semmire! Sőt, inkább rosszra, mert így nem csalódhatsz.. mikor én mentem el, anyu teledumálta a fejemet, h ne várjak semmi jót, lehet, h hatalmas csalódás lesz. Szerelem volt első látásra, és még csodásabb, mint msn-en! Csak sok sikert tudok kívánni, még ha csak barát is. Nekem is sok barátom van, akit neten ismertem meg, (aztán végül rendesen is) mindenképpen érezni kell, kivel LEHET találkozni, ki megbízható, és az, akinek kiadja magát. Vigyázz magadra!
2008. jún. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Egyébként 15 évesen aligha érezheted ezt :S Ne ülj vele sztem se kocsiba.. nem jobb az óvatosság? Ne csinálj hülyeséget!! Mindig ilyen jónak tűnik, szted annyi lányt h rabolnak el?
2008. jún. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom... azért mi az hogy csak AZT akarhatja? Tudom vannak olyanok is, de nem mindenki. Egyébként most mégis sikerült még beszélnem vele a chaten, azt beszéltük meg hogy a buszmegállóban találkozunk, az itt elég forgalmas hely, aztán beszélgetünk és utána Mátra meg Kékes, de mondta hogy nem muszáj oda mennünk ha nem akarom.

Nekem tényleg rendesnek tűnik, 3 kocsija van, kérdezte is melyikkel jöjjön. Elmondta miről fogom megismerni, szőke hosszú haj, alacsony, rocker cucc. Szüleimnek azt mondtam barátnőmhöz megyek, mert ha megtudnák hogy 36éves pasival találkozom el sem engednek.

2008. jún. 28. 22:15
 20/32 anonim ***** válasza:
Ahh nekem mind1 de sztem jobb lenne ha a szuleid tudnak h hol vagy.Mert ha osszejosztok akkor mit mondasz hol ismerted meg ?Vigyazz magadra kerlek szepen es id le mi volt!!Erdekel!
2008. jún. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!