Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Neten ismertem meg egy srácot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten ismertem meg egy srácot, holnap talizunk először, sosem láttuk egymást még képen sem. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Chaten néhány hónapja beszélgetünk, jó fejnek tűnik, annyit tudok róla hogy 36 éves, én jóval kevesebb vagyok, de csak mint barátok talizunk azt hiszem, így ez nem gond. Kocsival jön értem Bp-ről, a Mátrába megyünk, legalább is ez van hozzám közel, ezért ezt beszéltük meg.

Csak elég ideges vagyok, ez az első ilyen talim, nyugtassatok meg, lécci meséljetek ha volt ilyen sztoritok :)


2008. jún. 28. 17:31
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

"ekem tényleg rendesnek tűnik, 3 kocsija van, kérdezte is melyikkel jöjjön"


Persze, meg egy kacsalábon forgó kastélya is... Á, reménytelen vagy, teljesen elvette az eszedet. Ha mégse akkor mondj nekem egy értelmes dolgot arra, hogy mi mást akarna egy 36 éves faszi egy 15 éves lánytól a szexen kívül? Továbbra is azt mondom: ne menj vele "túrázgatni", a városban is jól el lehet beszélgetni. Amúgy érdekel mi lesz a vége, úgyhogy tényleg írd meg. Nem biztos, hogy ő is olyan, de nagy az esélye, és jobb félni, mint megijedni...

2008. jún. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Kislány eszed legyen!

Ha olyan nagymenő, hogy 3 kocsija van meg ilyesmi dumával etet, nem gyanús, h nem tud felszedni egy korához illő nőt!?!

Még jó hogy csak AZT akarja, a naiv kis szűzlányokra gerjed!Első randira meg minek a világ végére menni?Nem jó vmi forgalmas hely? A végén még bezár vhova, mennyi ilyet hallani manapság, fél életedet ott töltheted, míg rájön vki!

Még jó hogy nem engednének el a szüleid!A személyes ismeretség egész más mind a chat!Semmiképp ne hagyd h elvigyen főleg úgy, h senki nem tud róla!

Nem nézel TV-t mennyi beteg állat van, ne légy ilyen naiv be ne dőlj!Bárki ülhet a másik monitor előtt, tök könnyű kamuzni, még a szemedbe se kell néznie!

A válaszolók 90% ilyesmi véleményen van, nem neked akarnak rosszat!Gondolkozz könyörgöm!

2008. jún. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Attól félek mondhatunk mi itt neked akármit a kíváncisság hajt téged, Isten őrizz,hogy bajod legyen csak ezt tudom mostmár mondani:(..mert a saját vesztedbe rohansz
2008. jún. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Én sem tartom jó ötletnek a talit,de ha mindenképpen kiváncsi vagy rá,szerintem nézd meg előbb messzebbről,mielőtt odamész hozzá,hogy ki ez,lehetőleg ugy hogy téged akkor még ne lásson.Ha mégis ugy döntesz,hogy odamész hozzá,akkor elsőre ne menj túl messzire el.Hiszen nem ismered,nem tudod ki ez.Ha bármi történne,akkor meg mégis csak a közelben vagy.Vigyázz magadra!
2008. jún. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Sorry, de már látom magam előtt a 2 eshetőséget!

1. Pár nap múlva a híradóban benne leszel, h eltünt egy 15 éves csaj. Utoljára a barátnőjéhez ment. A szülők beleőrülnek a dologba , aztán a pszichiáterek meg nyugtatgatják őket, hogy úgyis haza jön hisz cask biztos hirtelen felindulásból mentél el pár napra de majd hazajössz... -aztán mégse, vagy összeverva vagy istentudja...

2 eshetőség: életed első orbitális nagy szexpartyjában lesz részed ahol a létező összes pózt, szerepjátékot kipróbálják rajtad és az se biztos h egyedül lesz a pasas. Megy majd a sok haverjával aztán meg kényszerítenek mindenféle dolgokra! Jó kis szexrabszolga lesz belőled! De ha ilyen fura hajlamiad vannak hajrá! De az is lehet h élvezni fogod:)

2008. jún. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Na mitörtént? Mi volt? minden rendbe? Nem esett bajod??

Írd le h.mi volt!!

2008. jún. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:

"Mire számíthatok?"

Őszintén? Sztem a legrosszabbra! :)

2008. jún. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Én már kezdem azt hinni kamukérdés. Egyszerűen nem lehet valaki ennyire hülye. Mielőtt jön valaki azzal, hogy csak 15 éves, én is voltam annyi mégsem voltam tökkelütött. Naivsági rekordokat döngetsz, ha ez igaz. 36 éves férfi(nem fiú ahogy itt egyesek írják) mit akarna 15 éves lánytól? Komoly kapcsolatot? Vicces lenne, még várna 40 éves koráig míg a lány kicsit érik, vagy hogy? Barát? Ne röhögtessetek már. Hány ilyen "barátot" láttok az utcán? Működik? Biztos hasonló az élvetfelfogásuk, ha pasi megrekedt egy szinten. Majd jókat dumálnak a sörözőben. De ha egyik sem akkir mi maradt? HÁt igen, csak AZ. Jobb esetben csak akkor akar megdugni, ha te is akarod, rosszab esetben akkor is, ha nem. Csak mert chaten nem beszélt a szexről az nem jelent semmit, talán 36 évesen van annyi esze, hogy tudja, azért annyira még te sem vagy hülye, hogy elmenj egy szexgyanús perverzzel. Remélem valamit felfogtál az itt elhangzott válaszokból és elgondolkodsz, amire nem nagy esélyt látok abból amiket írtál. Teljes a homály a szemeid előtt. Max saját károdon tanulsz, nem úgy, mint az okos, másén. Mondjuk nem tudom minek kockáztatsz feleslegesen, mert ezt okosan is lehetne csinálni, ahogy mások írták. Nem kell egyből a Góbi-sivatagba menni, akkor se nagyon szimpatikus.
2008. jún. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Jaj szerintetek miert nem ir kommentett?Lett vmi baja?:S
2008. jún. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Találkoztunk a megbeszélt helyen, mikor megláttam hirtelen én sem tudtam mit gondoljak, de mivel a legrosszabbra számítottam így nem csalódtam, lehetett volna rosszabb is.

Buszmegből rögtön kocsiba és felmentünk a Mátrába, út közbe úgy kapaszkodtam mint még sose, úgy tűnik szeret száguldozni, ez a kanyargós út meg nem a legbiztonságosabb... de mindegy hiszen túléltem:D

Nem történt semmi "olyan", nem akart rámmászni meg semmi, normális dolgokról beszélgettünk, hotdogot, fagyikelyhet ettünk. Söröztünk. Felmentünk Kékesre is, stb, összességében jó volt, és tényleg normális srác.

Azért köszi a hozzászólásokat:)

2008. jún. 30. 18:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!