Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Neten ismertem meg egy srácot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten ismertem meg egy srácot, holnap talizunk először, sosem láttuk egymást még képen sem. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Chaten néhány hónapja beszélgetünk, jó fejnek tűnik, annyit tudok róla hogy 36 éves, én jóval kevesebb vagyok, de csak mint barátok talizunk azt hiszem, így ez nem gond. Kocsival jön értem Bp-ről, a Mátrába megyünk, legalább is ez van hozzám közel, ezért ezt beszéltük meg.

Csak elég ideges vagyok, ez az első ilyen talim, nyugtassatok meg, lécci meséljetek ha volt ilyen sztoritok :)


2008. jún. 28. 17:31
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Oszt akkor most mi lesz? Járni fogtok, vagy barátzok lesztek? (egyik se normális ilyen korkülönbségnél).
2008. jún. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Én is sokszor vittem a hegyekbe kislányokat, oszt sose bántottam őket!!!!! Akkó' most mi van?!

"Eszem faszom megáll!!!!!"

2008. aug. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!